Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megengednétek? Van jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek? Van jogom "megtiltani" vagy sem?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy lány "barátja". Mesélt róla még régebben. Eleinte a páromnak tetszett a lány (kb. 10 éve volt), akkor a csajnak vlt vkije. Majd a csajnak tetszett a párom, a nő nyomult is rá, de állítólag a párom visszautasította. Azután megmaradt köztük ez a barátság-féle, felköszöntik egymást ekkor akkor.

A férjem tegnap felhívta nőnap alkalmából. Beszélgettek s a párom mesélte (én nem voltam ott a telefonbeszélgetéskor), hogy a nő szívesen beülne velünk valahová beszélgetni, meg hogy engem is megismerjen stb.

Nem vagyok gonosz, de én nem vagyok híve ennek. Eleve nem hiszek a nő-férfi barátságban. Ha én egy pasival barátkoztam, vagy a közelében akartam lenni én többet akartam tőle. Emellett: én sem találkozom férfivel. Anno egy exem rámírt egy közösségi oldalon, s ez akkoriban a férjemnek nem tetszett. Megértettem. Azóta még onnan is töröltem magam. Ahogy a férjem sincs fenn ilyen oldalakon.

Szóval, a helyzet az, hogy jópofizhatnék, s elmehetnénk beülni valahová, de én egyáltalán nem akarom. Nem vagyok féltékeny (láttam a nőt képen), emellett bízom a férjemben, viszont a nőben nem. Lehet, hogy nekem régimódi a férjem, de ő engem választott, ne legyen igénye azzal vagy bárki más nővel találkozni. Én nem vagyok híve ennek. Lehet, hogy annak a nőnek valóban nincs rossz szándéka, de sosem tudni. Nem akarok kockáztatni. Utoljára vagy egy fél éve beszélgettek, szóval megvannak elvileg egymás nélkül...

Összefoglalva: én anno megtettem a férjemnek hogy az eselyt sem adom meg annak hogy ex vagy más férfi rám írjon mert töröltem magam a közösségi oldalról. Szerintem a férjemnek sem kellene azzal nagyobb áldozatot hoznia, ha már nem találkozna max. csak telcsizne a nővel.

Lehet, hogy kicsit az átlagtól jobban féltem a párom más nőktől de ez mindig is így volt. Hát a férjemmel miért ne lenne másképp.

Szerintetek igazam van?

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2018. márc. 9. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

"Nem vagyok féltékeny (láttam a nőt képen), emellett bízom a férjemben, viszont a nőben nem"


Kész vicc vagy. De, féltékeny vagy, legalább magadnak ismerd be. Ha nem lennél az és bíznál a férjedben, nem zavarna egy szimpla barátság.


Szerintem nincs igazad!!!!!!

Nagyon jól tudom miről beszélek, a férjemnek vannak lány barátai, ismerem őket, jó fejek, nem zavar, ha találkozik velük. Nekem is van férfi barátom, régebb óta ismerem, mint a férjemet, és nem passzoltam le csak azért, mert mi ketten összejöttünk és egymásba szerettünk.

A férjem ismeri, már akkor bemutattam őket egymásnak mikor járni kezdtünk, és adódott rá alkalom. Bízik bennem, a szerelmemben, a tisztességemben és bízik magában is, tudja hogy csak őt szeretem, soha nem néznék más férfira maximum barátként, így aztán nem zavarja amikor találkozunk ezzel a baráttal, többször volt, hogy a férjem jött értem a találka végén. Felköszöntjük egymást szülinapon, nőnapon, férfinapon, boldog ünnepeket, boldog új évet kívánunk egymásnak,néha összefutunk egy kávéra, vagy más programra, és ennyi.


Soha semmi nem történt köztünk a férfi baráttal, és nem is fog. Egyszerűen nem úgy nézünk egymásra. Létezik férfi-nő barátság, csak az tagadja akinek soha nem volt benne része. Úgy meg elég vicces valamiről véleményt alkotni, hogy fingod nincs miről beszélsz, mert nem tapasztaltad.


Attól, hogy te nem hiszel ebben, nem kellesz egy pasinak barátként, elzárkózol a közösségi élettől, mert jajj mi lesz, még nem kellene elvárnod a férjedtől, aki NEM A TULAJDONOD, CSAK A TÁRSAD, hogy eldobja a barátságot, egy embert aki fontos neki (ami nem jelenti azt, hogy szerelmes belé, dugni akar vele. Ez az ő döntése, és ha jellemes ember, akkor nem fogja elbarmolni a havert egy hisztis liba miatt aki nem bír magával és féltékeny az egész világra.


Ha lenne köztük valami, azt se így, se úgy nem tudnád megakadályozni, tök feleslegesen pattogsz ezen. Max annyit fogsz elérni vele, hogy a férjednek elege lesz a rinyálásodból.

2018. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Én már rájöttem, ezen az oldalon teljesen felesleges, mennyire próbálsz jóindulatú, segítőkész lenni, mindig van egy sggfej, aki abban látja élvezetét, hogy lepontozza a másikat. Szánalmas.
2018. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lifeishard ***** válasza:

Engem sosem zavartak a mindenkori társam férfi barátai, amíg tudták, hol a határ.

Kérdező, én a helyedben megengedném. Nem minden férfi-nő találkozásra áll a "nyulat kiugrasztani a bokorból" esete. Jogod pedig nincs megtiltani.

32/F

2018. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!