Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastárs elviselésére tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastárs elviselésére tudsz javaslatot?

Figyelt kérdés
Önfejű, irányításmániás, érzéketlen a férjem és mindíg az aktuális munka körűl forog a világa. Én pedig álmodozok és legtöbbször letaglózva ábrándozok vagy kiabálok.. Semmi értelmes beszélgetés,semmi nincs már köztünk 7 éve vagyunk házasok.
2018. márc. 6. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért akarod elviselni? Miért nem válasz el inkább? Örök életedben boldogtalan akarsz lenni?
2018. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az még nem érett meg..de lehet az lesz belőle..
2018. márc. 6. 10:18
 3/12 rövidujju válasza:
100%
Szedd össze magad és hagyd el minnél elöbb,ha nem akarsz boldogtalan életet.Nekem öt év után kellett volna elválnom.Kilenc évig eröltettem.Kár volt!
2018. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok ti együtt?
2018. márc. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi értelmes beszélgetés,semmi nincs már köztünk 7 éve vagyunk házasok."


Ebből a válaszodból ítélve bizony igencsak érett a helyzet a válásra.Legalább magadhoz légy őszinte.

2018. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy az elpocsékolt éveidet már sosem élheted újra - a leírásodból úgy tűnik, hogy ezekből már volt egy pár... Te sem leszel már fiatalabb. Az idő pedig nem vár rád, könyörtelenül rohan...
2018. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Vagy hozd rendbe( akár terápia) vagy hagyd el. Lehet, hogy leültök -beszélni és egy csomó minden kiderül.
2018. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet kuva rövid...
2018. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
uff.. ennyire egyértelmű? a környezetemben senki nem támogatná a válást, "milyen rendes dolgozó ember és apa".. de hát én élek vele...
2018. márc. 6. 11:19
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Hiába rendes dolgozó apa, ha boldogtalan vagy mellette. Ülj le vele beszélgetni, hátha csak ez kell, hogy rendbe jöjjön. Ha nem sikerül, akkor viszont válás. Az élet tényleg marha rövid, ne pazarolj el éveket a boldogtalanságra.
2018. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!