Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Üdv,2 éve élek házaságban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

Üdv,2 éve élek házaságban és most mit tegyek, többi lent?

Figyelt kérdés
Szüval 2 éve élek házasságban, viszonylagos gondok nélkül, ami a paromat illeti,de ma bejelentette nekem hogy egy bizonyos netes portalon meg mindig szokott irogatni az elözö baratjaval, megesküszik hogy semmi rosszat nem irt, és csak azert irt mert nincsenek ugy baratai,ezert irt neki , de nem tudom hogyan fogadjam most ezt el, a pikantéria a dologban, hogy az elözö kapcsolatom, (szinten egy kezdetlegesen kezdödö csak baratilag indulü beszelgetessel aztan persze szexel végzödö) is megcsalas miatt ert veget. Mit tegyek? 28 F.

2018. febr. 28. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Majd ráérsz akkor farolni a kisasszonyt,ha megtette.Addig meg ne vedd el a (barátait).Megjegyzem,fiú és lány közt,csak egy ideig van barátság,és jön a szex.👍
2018. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Először is értékeld az őszinteségét. Nagy dolog, hogy ilyesmit nem eltitkol, hanem elmond. Nekem ez arra utal, hogy azt szeretné, hogy meglegyen a bizalom.

Másodszor pedig gyűrd le az indokolatlan féltékenységet. Van racionális okod feltételezni, hogy többet jelent neki ez annál, hogy egy régi ismerősével beszélget? Valószínűleg nincs. Ne büntesd a párodat és ne terheld a kapcsolatodat azzal, amit az előző párod csinált.

Harmadszor pedig beszélj vele. Értékeld az őszinteségét, de nyugodtan mondd meg, hogy ennek ellenére aggódsz, hogy hova vezet ez. Ne tilts neki semmit, ne azt kérd tőle, hogy ne beszéljen vele, hanem kérj tőle segítséget ahhoz, hogy ne kelljen aggódnod. Add meg neki az esélyt, hogy ő kezelje a dolgot, és ha nincs racionális okod kételkedni benne, akkor bízz meg benne.


A bizalmatlanság nem jó megoldás, mert az garantáltan hazavágja a kapcsolatot.

2018. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Uhh... Az ilyen "nincsenek barátaim, ezért írok az exnek" szövegek egyszerű kifogások. A környezetemben 3 kapcsolatban is bejátszották ezt nők, mindháromban megcsalás lett a dolog vége.
2018. febr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a masodik hozzaszolast, kicsit felynitotta a szeme, igen sajnos az elözö parkapcsolatom, elegge nagy maradandó bizalmatlanságot hagyott bennem, de igazad van nincs miert meg nem biznom benne.
2018. febr. 28. 10:47
 5/11 A kérdező kommentje:
De azert valamennyire csalodtam is benne, mert mar regota irogattak, es csak most mondta el, igaz nemhiszem hogy megcsalt, mert a mindenapjainkat szinte együtt töltjük, igy viszont jön a masik rossz erzés, hogy irogathatott e akkor is amikor melettem ült pl, es tv t neztünk vagy ilyesmi
2018. febr. 28. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Lényegében ezért is felejtsd el a #2 válaszoló írását, ami durván túlidealizált.

Értékeld az őszinteségét? Eddig titkolózott.

Nincs okod a féltékenységre? Titkolózott.

Az embernek vannak régi osztálytársai, régi lakhelyről való barátai. Ha valaki mégis az exével beszél, akkor ott érzelmek vannak.

2018. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Indokolatlanul ne féltékenykedj, azzal csak inkább taszítod a párod más karjaiba. Add meg a bizalmat, de sose feledd: "Barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással."Renard Csak okosan...
2018. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemtudom, a valast nem ereznem indokoltnak ezert a dologert viszont a csalodast nem tudom figyelmen kivül hagyni, es en sem ertem miert pont vele kellet neki irogatni.
2018. febr. 28. 11:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hol vannak az ismerősei, régi barátai? Ők miért nincsenek jelen az életében?
2018. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Lehet nyomkodni a pirosat a #3-as és #6-os válaszomra, aztán majd a felelősséget is vállalni, ha pár hét/hónap múlva az a kérdés lesz kiírva, hogy félrelépett a nő.

Egyesek olyan szintű álomvilágban élnek az oldalon, hogy az már fáj.

2018. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!