Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántam, hogy öt választattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam, hogy öt választattam?

Figyelt kérdés
Már tíz éve vagyok házas, korábban udvarolt egy fiú, aki nem tetszett, olyan nyálas volt és csóró is, én szerelmes akartam lenni és sikerült is, Őt választottam azt hittem boldog vagyok, van gyerek is, ház, állás segítettek a szülők is, de most nem rég találkoztam "azzal", kő gazdag, jön-megy ahogy és ahova akar, és jól is néz ki, azon gondolkodom egy ideje, hogy megkeresem hátha még van lehetőségem nála, szerintetek? Ti mit tennétek?
2018. febr. 26. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess a férjeddel őszintén. Hátha ő is megbánta, hogy téged választott.
2018. febr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a nagy szerelemmel?
2018. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Mese habbal...
2018. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát ilyennel se hozzon össze az élet , mint te...

Elég gáz, hogy csak a külsőségek érdekelnek, pénz, helyes külső... És férjed? Már nem tetszik vagy nincs sok pénze, vagy nem kapod meg tőle azt amire szükséged van? Elvileg szereted őt, akkor miért hagynád ott, olyanért akit valójában nem is ismersz? Mi van ha gazdag helyes srác, de közben egy bunkó valakivé vált...stb ?

Ejj gyerekem, használd kicsit az agyad...

2018. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ilyen felszínes p*csát akar...

Szegény férjed :(

2018. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltam, hogy a férjed, gyereked apja mit érezne, ha ezt olvasná.
2018. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott férjed a másik miatt aki gazdag.

Tőled sokkal jobbat érdemel.

2018. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem írkálnék ilyen troll-kérdést....
2018. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hajót már lekésted, neki már nem egy lelakott, gyerekes anyuka fog kelleni.
2018. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod most van egy véleménye rólad itt az embereknek. Még szegény és ronda nem kellett most gazdag és helyes most már kell. Hát oda menj ahova gondolom... Nem szégyelled magad? Össze házasodsz valakivel akit tényleg szeretsz gyereket szülsz neki erre fel ilyenen agyalsz hogy a pénz fontosabb lenne csak mert az a pasi gazdag? Hát sajnálom a férjed és a gyereket is hogy ilyen aljas anyja van. Remélem a pasi meg a férjed is elhajt a p***ába. Ha nem is most de eljön majd az is mikor félre dugsz majd.
2018. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!