Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen házasság megérett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen házasság megérett a válásra?

Figyelt kérdés
A férjem 2-3 kilós hízásra is sértő megjegyzéseket tesz,pedig nagyon sokat dolgozom az alakom megőrzésén, bezzeg az erőfeszìtéseimet nem veszi észre.Minden témában ha nem értünk egyet lerendezi azzal,hogy minden csak kifogás meg hiszti a részemről és az van amit ő akar.Semmilyen problémámmal,gondommal nem tudok hozzá fordulni, van nagyobb gondja a szeszélyeimnél,minden konfliktusban folyton másoknak ad igazat.Úgy érzem egyáltalán nem szeret,nem is értem minek vagyunk együtt.Ez elég alap a váláshoz,vagy butaság emiatt elválni?

2018. jan. 20. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem azt mondom hogy meg, de én ilyenben nem lennék, bármilyen nemű "kapcsolati forma " is lenne az.
2018. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha már elgondolkoztál a váláson, akkor egy ideig óráig még lehet húzni, de ugyis el fogtok válni ha nem változtat. Szerintem nem éri meg pazarolni rá az idődet.
2018. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Felesleges volt összeházasodni is. Minél előbb váltok, annál jobb.
2018. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Én egy utolsó esélyt adnék neki.Leülnék vele , elmondanám neki, hogy mik zavarnak. Azt is elmondanám, hogy nem szórakozok, ezek tényleg nagyon zavarnak, rosszul esnek, kezdek kiábrándulni belőle. Ha nem változtat,akkor nem tudom tolerálni hosszabb távon..

Értse meg,hogy nem csak "hiszti" hanem komolyan beszélsz és el fogod hagyni, ha nem változtat.

2018. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanígy vagyok a férjemmel.Pontosan ahogy leírtad kedves kérdező.Sokáig el is hittem,hogy én vagyok a hisztis,de ez nem így van.Problémáimmal egyedül maradok folyamatosan.Ha valamit szeretnék az vagy lemondással jár vagy vitával.Nagyon szeretnék kilépni ebből a házasságból.Csakhogy van egy kisfiúnk aki viszont rajong az apjáért.Ezért kell nekem nagyon átgondolnom mit teszek.

Ha Neked nincs mit mérlegelj akkor válj el,amilyen hamar csak lehet.

2018. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

2-3 kiló mi van? Vicc hallod, eddig hogy voltál képes egy ilyen alakot elviselni?

Szerintem 5-10 kiló plussz súlyingadozás simán belefér...

F35

2018. jan. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Még az 5 ös válaszolónak írnám hogy ne csessze el az életét, a gyerek miatt nem szabad benne maradni egy szar kapcsolatban! De persze ki vagyok én hogy beleszóljak...
2018. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Én 23 vagyok, meleg. Még nem voltam senkivel se megházasodva, de szerintem nem is érdemes. Keress magadnak olyan párt, akivel még a sima élettársi viszonyban is meg tudjátok érteni egymást, nem kell feltétlen házasodni.
2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Vigyázz zömében 30-45 közötti egyedülálló, elvált, a saját életüket, már elcseszett "férfiak" válaszolnak és buzdítanak válásra, hogy aztán megdughassanak!


Talán meg kellene beszélni ezeket otthon. Ez, még messze nem "durva" dolog, nem csalt meg a férjed, csak valamiért figyelmetlen lett. Miért?

2018. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem ugyanilyen volt. Egész addig, míg egy szép napon közöltem vele, hogy nem érdekel semmi, elegem van az egész házasságnak csúfolt dolgoból és elválok. Nem érdekel az sem, ha a híd alá kell mennem. Itt rájött, hogy ez már nem csak szájkarate. Leültünk, megbeszéltük, hogy adunk egy utolsó esélyt a dolgonak. Megyeget, de nem olyan, mint régen.
2018. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!