Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kilépnétek a házasságotokbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kilépnétek a házasságotokból a szerelemért ha anyagilag rosszabb helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés
20 éve vagyok férjnél. Gyermekünk középiskolás. Férjemmel sosem volt szerelem egyikünk részéről sem. Szeretjük egymást mint két barát de nekem hiányzik az érzés. Hiányzik a szerelem, a tisztelet ebből a házasságból az hogy mégis eddig együtt voltunk annak köszönhető hogy nem mertem kilépni. Anyagilag is nagyon jól élünk. Most viszont belépett a nagy szerelem az életembe. Régi, férjem előtti szerelmem tért vissza. Rajta érzem milyen mikor egy férfi szeret. Nem tudom most mitévő legyek mivel megszoktunk egy anyagi szinvonalat és ő nem keres annyit mint a férjem aki vezető beosztásba van. Ha mellette a szerelem mellett döntenék igencsak vissza kéne vegyünk anyagilag.
2018. jan. 19. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes. Ha az lennél, akkor az se érdekel, hogy kenyéren és vízen éltek, csak vele lehess.

Az sem elhanyagolható szempont, hogy a férfi akar-e nevelni egy jó anyagi körülményekhez szokott középiskolást? Egyáltalán hajlandó-e elfogadni őt is?

Abba is gondolj bele, hogy mi van ha elmúlik ez a fene nagy szerelem. Te mit tudsz teljesen egyedül megadni a gyerekednek?

Inkább örülj, hogy még nem buktál le, és nem dobott ki a férjed!

2018. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

A szívedre hallgass! A pénz nem boldogít. Szeretni és szeretve lenni, ezt nem pótolja semmi pénz! Menj, fuss a szerelmedhez... Ne hagyd hogy elmenjen melletted az Élet!!

Osztom az 1-es válaszoló véleményét.

F/40+

2018. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
52%

Két féle képpen tudom ennek az előzményeit elképzelni: 1. Roma vagy, a férjes felcsinált, s a családod megfenyegette őt, hogy vegyen el feleségül, hanem neki kámpec.

2. Egy pénzéhes ri.. lány voltál/vagy, aki csak a pénzért van valakivel.

2018. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ezen gondolkodnod kell, akkor nem érdemled meg a boldogságot.


Illetve - hogy, árnyaljam a helyzetet- nem lehet, h neked a pénz, az anyagi jólét jelenti a boldogságot? (Nem vagyunk egyformák, mindenkinek mást jelent.)

2018. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok biztos benne,hogy a férjed részéről hiányzik a szeretet és a tisztelet. Ha hiányozna,már rég lapátra tett volna egy szebb,fiatalabb,feszesebb pipiért. Egyvalakit azomban kihagysz a számításból:A GYEREKEDET.Képes lennél kiszakítani a mostani életéből,mert szerelmes lettél???Na erre mondom én,hogy ha igen a válaszod,akkor egy önző ri..nc vagy,és mindenki jobban jár,ha lelécelsz,de a gyereket hagyd az apjánál. Ver a férjed? Terrorban tart? A gyereket is? Akkor meneküljetek. De ha csak a pi..ád viszket,ne forgasd fel a gyereked életét. AHHOZ NINCS JOGOD!Apám bölcs mondása:a kutya is jó dolgában vész meg.
2018. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha ő a nagy szerelmed, akkor miért nem az ő felesége lettél? Valami oka csak van, hogy elkerültettek egymás mellől...Gondolod, hogy ez az ok az évek alatt megszűnt? Vagy csak az idő szépítette meg az emlékeidet?

Mindenesetre a férjedet sajnálom. Csak aztán a nagy gondolkozás közepette nehogy ő röptessen meg téged a boldogabb jövője kedvéért! Ha ilyen jó anyagi színvonalat képes biztosítani, Te meg nem nyújtasz neki semmit, lehet, ő is inkább a boldogságot akarja majd választani.

2018. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen weboldalon, mint a gyakorikerdesek.hu, nagyon sokféle korú, nemű, érzésű, értelmes vagy ostoba ember van, és nehéz kiszűrni, ki melyik, hiszen mindenki anonim. Én egy ilyen fontos kérdésben random emberek válaszára, akiket nem ismerek, nem tudom, milyen háttérrel rendelkeznek, mennyit tapasztaltak már az életben, biztosan nem alapoznék. Szerintem kérd ki valamelyik megbízható barátod tanácsát, aki biztosan nem árulna el téged, hiszen az ilyenek ismernek téged a legjobban, ha pedig nincs ilyen, akkor egy pszichológus megkeresése is jó ötlet lehet. Nem tudom, voltál-e már, de a közhiedelemmel ellentétben nem borzasztó, nem tart téged "betegnek", hanem nagyon jó beszélgetőpartner és tanácsadó. Nekem csak pozitív tapasztalatom van. :) Ráadásul köti a titoktartás, ha esetleg ilyesmitől félnél.
2018. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%

Férjemmel sosem volt szerelem egyikünk részéről sem. Szeretjük egymást mint két barát de nekem hiányzik az érzés. Hiányzik a szerelem, a tisztelet ebből a házasságból az hogy mégis eddig együtt voltunk annak köszönhető hogy nem mertem kilépni. Anyagilag is nagyon jól élünk. - arcon köpted már a tükörképedet?


Undorító-hányinger nő vagy.

2018. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Azért vagyunk itt ezen a világon hogy boldogok legyünk és kihozzuk magunkból a lehető legtöbbet. Úgy akarod leélni az életed hátralevő részét hogy egy olyan férfi mellett vagy, akibe nem vagy szerelmes, aki mellett nem vagy igazán boldog? A pénz nem minden, és a gyereked sem kicsi már, bizonyára hamarosan felnőtt, szóval meg kell hogy értse az ehhez hasonló dolgokat. Mitől félsz valójában? Attól hogyha a másik férfi is elhagy, akkor nem marad semmid? Nem. Mert mindened megvan, ha igazán önmagad vagy, és egy olyan ember életét éled, amilyet mindig is élni akartál. Engedd el ezt bátran, és tegyél meg mindent a saját boldogságodért.
2018. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kevés az info.

Mi az ami miatt nem mukodott jol az eddigi hazassag? Es probaltad-e ill.mit tettel annak erdekeben h nagyobb legyen a szerelem?

Ha valaszolsz tudok tobbet is mondani.

2018. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!