Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érzés hirtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hirtelen egy férfitől függni anyagilag teljesen?

Figyelt kérdés
Jólmenő vállalkozásom volt 9 éve már, férjemet nem is hagytam emellett dolgozni, 5 éve ismertem meg. Rám nyitottak egy üzletet, bezárhattam. 3 hónapja nem dolgozok, férjem nem is szeretné, ő dolgozik, jobban keres, mint én amikor ment a boltom. Mindig mindent meg szeretne nekem venni, amikor szabadideje van. Nagyon furcsa érzés, mintha egy gyerek volnék, akinek nincs pénze, más is volt így? Hogy tettétek ezt fejbe rendbe, ha igen?
2017. dec. 19. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a férjedet, hogy milyen mástól függni anyagilag teljesen, neki ebben évek óta gyakorlata volt.
2017. dec. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A munkahely az nem csak pénzkeresetről szól. Rengeteg más ingertől tartod magad távol ezáltal, ami hosszú távon nem tesz jót és egy idő után nagyon bezárkózottnak érzed magad. Inkább vállalj valamit négyórában vagy alkalmi munkát ahol azért te is kiteljesedhetsz. Valamint ha az élet mégis úgy hozza, hogy szükség lenne a keresetedre akkor nem leszel kiesve a munka világából.

Ismerek olyan eltartottat aki jól elvan így, de ő a három gyerekükhöz asszisztál amit mint tudjuk, főállásba lehet csinálni.

2017. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jól mehetett az a vállalkozás, ha nincs félretett pénzed és még rád is mert nyitni egy konkurencia. A másik, milyen férfi az, aki évekig a felesége pénzéből van el és még csak nem is hiányzik neki, hogy letegyen valamit az asztalra. Szerintem inkább keress valami munkát, mert ez így egy katyvasz, főleg ha gyereket is akartok egyszer, neked se mindegy mire szülsz.
2017. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom, a legtöbb válaszoló nem ebben a helyzetben van így nem tudnak a kérdésre felelni.

1. Miért téma, hogy mennyi a félretett pénzem? Hogyan lett téma, hogy nincs, vagy van, illetve mennyi, ezt nem is értem.

2. Miért ne zárhatnak volna be az üzletet, miért kéne erőltetni tovább, még ha jól is menne egy utcával odébb? Nem is értem ez miért téma, hiszen én nem erről kérdeztem :-)

3. Van egy gyermekünk, 8 éves, reagálva az üzenetekre, de “eztiskiafenepedzegetiésminek”, “nemezvoltakerdesem”.

Azok válaszát várom, akik nőként ilyen helyzetben vannak :-)

2017. dec. 19. 10:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért nem kapsz a konkrét kérdésre választ, mert viszonylag kevesen olyan hülyék, hogy önként hozzák magukat olyan helyzetbe, amiből később elég sok nehézségük származhat. Vagyis nem kevesen, sokan vannak, de azok nem abból a rétegből kerülnek ki, amelyik réteg itt válaszolt neked.
2017. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért pedzegették többen, hogy van- e félretett pénzed a vállalkozásodból, mert ha van, akkor azért nincs szó teljes anyagi függőségről.
2017. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi voltam a válaszokra, ezért beleolvastam, de ez szinte felháborító, ami itt megy.

Nem tudom megfejteni, hogy szövegértési problémával kell szembenézni, vagy ennyire irigyek... az itt kommentelők.


Komolyan nem tudom, hogy fogsz-e normális választ kapni, sajnos én sem tudok ebben segíteni, mert nem vagyok ilyen helyzetben. Csak sok erőt jöttem kívánni a további kommentekhez!! :D :((

2017. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben vagyok kb.7 eve

A szükseg hozta elöszőr,uj helyre költöztünk,ahol nem volt segitsegem a ket gyerek mellé,olyan munkat meg nem találtam ami mellett,az oviba,iskolába fuvarozasa a gyerekeknek is ment volna.A férjem jól keres így ugy dötöttünk maradok itthon addig amíg nem lesznek a gyerekek annyira önállóak,hogy ne kelljek nekik az iskolába jutáshoz.Elsőre furcsa volt,főleg,hogy ápolónőként a heti 48-60 ora munkához voltam szokva.Mostanra megszoktam,es élvezem is,bar vannak időszakok amikor nagyon mennek valamerre valamit dolgozni,megha nem is pénzért.Most nyelvtanulas íranyba nezelődöm,aztan majd meglátom.Egyszóval élvezd,ha megadta neked ezt a sors:) Az írigyekkel ne foglalkozz.Ezt mindenki elítéli,de ha neki is adva lenne a lehetòség,nem utasítaná vissza.Gyereket nevelsz,hasznos tagja vagy a társadalomnak:) Kb mint dedanyáink,őket valamiert megsem nézte le senki ezért.

2017. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!