Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet ezt érteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt érteni?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden összefoglalni.


Történt egyszer, hogy a feleségem beiratkozott egy tanfolyamra és beleszeretett az egyik oda járó iskolatársába. Nem mondom, hogy ez jó, de megtörtént. Gondolom sokat beszélgettek amire odáig jutott a dolog, hogy már-már ágyba kerültek, de az utolsó előtti pillanatban a feleségem - állítólag - visszakozott. Egy fiatal gyönyörű nőről van szó. Felöltöztek mielőtt több is történt volna - vagy történt is, ki tudja, meg nem is érdekel - aztán én éppen akkor rájöttem és borult a bili. Azt mondta ő is épp véget vetett akkor és ott a kapcsolatnak és megbeszélték, hogy barátok lesznek.


Voltak epizódok, aztán végül is együtt maradtunk, ő azt mondta had maradjanak még barátok. Először engedtem is, de aztán mentek ilyen pikáns üzenetváltások messengereken, küldött képet a lábairól, mert ez a gyerek egyébként lábfétisiszta volt, aztán mondtam ennek vége, ha még egyszer bárhogy is érintkezésbe lépnek lehet csomagolni.


Eltelt azóta sok idő, talán egy év is és most azon gondolkozok lehet, hogy ők megállapodtak valamiben, mégpedig abban, hogy tényleg barátok lesznek, úgy mint az igazi barátok. Azt gondolom tettek egymásnak valamilyen fogadalmat, hogy így vagy úgy lesz majd, egymásnak támaszai lesznek.


Én meg nem engedtem ezt és megfosztottam a támaszától és nem tarthatta be a szavát. Akkor úgy éreztem nem tehetek mást, de most hatalmába kerített egy furcsa érzés. Arra gondolok ha szüksége valakire - rajtam kívül - aki ilyen mélyen megérti akkor nem szabadna megfosztanom ettől és szörnyű lehetett, hogy nem tarthatta be a szavát miattam...


2017. dec. 9. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Inkább azon törd a fejed, hogy miért nem te vagy a feleséged támasza. Próbálj meg újra közel kerülni hozzá. Nem csak szexuálisan, hanem lelkileg is. Egy nőnek ez bizony fontos. Ha nem megy, és úgy gondolod megéri küzdeni a kapcsolatért, akkor esetleg járjatok párterápiára.
2017. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a támasza vagyok minden téren, de csak olyan tudok lenni amilyen vagyok. Nem leszek olyan amilyen nem vagyok, de talán szüksége van olyan barátra is aki nem olyan mint én, hanem máshogy közelíti meg a dolgokat.
2017. dec. 9. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én már akkor kidobtam volna, mikor kiderült, hogy lekerült a ruha. Onnantól mindegy már, hogy megtörtént vagy sem.
2017. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Azok után, hogy majdnem (vagy talán ténylegesen) összefeküdtek, én biztos azt mondtam volna, hogy semmiféle kapcsolat nem lehet közöttük. Te furcsa módon megengedted a barátságot, aminek a kereteit újra átlépték. És még neked van lelkiismeret-furdalásod, hogy eltiltottad őket egymástól? Ne légy hülye!
2017. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de te baromi nagy madár vagy. Már akkor ki kellett volna vágni, amikor majdnem (?) szexeltek, erre te megbocsátasz, sőt, engeded, hogy folytassák a dolgot (barátság, persze...). Másodszor is átlépik a határt, megint megbocsátasz, aztán még te érzed magad szarul. Szerinted ez normális?

Egyébként látok rá némi esélyt, hogy ők azóta is dugnak.

N29

2017. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Dehogy dugnak. Több okból sem.


Viszont mindenkinek kellenek stabil támaszok és most ne csak a dugásról szóljon a történet, mert mint olyan konkrétan úgy ahogy van nem is érdekel. Ha azt mondaná szeretne valakivel mert csak, nekem nem gond megengedni és nem azért mert nem szeretem, hanem mert nem tartom fogságban. De nem akar, csak velem.


Viszont az ember nem barátkozik csak úgy nyakra főre, komoly lelki sérülés érhette amikor ezt be kellett fejezni, valószínűleg szükséges volt, de úgy gondolom mégiscsak foglalkoznom kell ezzel a kérdéssel, persze visszacsinálni már nem akarom, de most itt motoszkál bennem.

2017. dec. 9. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Én értem miről beszélsz, a hobbimból kifolyólag én is megismertem egy férfit (12 éves kapcsolat után), akihez elkezdtem vonzódni. Nem testileg, inkább lelkileg kaptam tőle nagyon sokat, pont akkor amikor hullámvölgyben volt a kapcsolatom és úgy éreztem, hogy visszafordíthatatlan a dolog. Viszont amikor éreztem, hogy kezd kialakulni valami akkor szép lassan leépítettem ezt a barátságot. Tisztelem és szeretem annyira a párom, hogy nem teszek meg vele ilyet és ráadásul már a puszta gondolattól is lelkiismeret furdalásom volt.


Azóta helyreraktam magam érzelmileg és helyrehoztuk a kapcsolatunkat. Az a férfi a mai napig hiányzik, mert sok olyan dolog megvolt benne, amire a mai napig nagy szükségem lenne, mert nem kis lelki erőt adott. Mégsem keresem, nem találkozom vele.


Én úgy gondolom, hogy a párodnak kellett volna ezt az egészet megállítani és lerendezni magában még mielőtt a vetkőzésig fajult volna a dolog.

Ha kicsit is szeretne és tisztelne, akkor szerintem ez nem történt volna meg. De nem vagyunk egyformák...

2017. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a legjobb lesz elválni. Át is vert amikor ez történt, meg nem is rám van szüksége. Majd szépen megkeresik egymást és megoldják hol és miből élnek ezután.
2017. dec. 10. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de balek dolog ezek utàn visszafogadni. Az meg még nagyobb, hogy hagytad utàna " baràtsàg" extràkkal dolgot jàtszani. Ne legyenek illúzióid. Akik annyira vonzódnak egymàshoz, hogy csók van, netàn a ruha is lekerül , ott Soha a büdös életben nem lesz csak baràti a viszony.


Nő vagyok, van férfi baràtom 8, 5 éve. A férjemmel meg pont 1 évvel később jöttünk össze, mint ahogy a baràtsàgom kezdődött. A baràttal soha semmi olyan nem történt ami több lenne annàl, hogy ő a legjobb baràtom. Ismerik is egymàst egyébként. Soha nem néztünk egymàsra màsképp. Ahol bàrmi több történik, az NEM baràtsàg. Ha homokba dugod a fejed akkor sem lesz az.

2017. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!