Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ha biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha biztos vagy benne de nincs "bizonyitekod"?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a ferjem es o is engem. Biztos vagyok benne. Es abban is h nem akarja elvesziteni a csaladjat

..ezzel egyutt engem se. Eppen ezert azt gondolom h nagyon okosan csinalja amit csinal.

Idorol idore egyre erezhetobb h valahova eljar. Sztem csak szex kapcsolat es olyan jellegu amit tolem nem akar vagy nem tud kerni.

Tobbszor erzekelheto volt h amikor nagyon benne vagyunk a dologban mindig tobbet akar de megis erezheto h tartani probalja magat..olyan mintha fokozatosan es ovatosan akarna ravezetni dolgokra.

De szinte biztosan erzem h mashol kieli azokat a vagyait amiket nalam csak lassan probal bevezetni mintha figyelne mi fer bele meg..(es mindig nyitok es mindig egyre tobb de nem tudom hol a vege..)

Nem vagyok prud es nekem is nagyon sok minden belefer! Sokszor ereztetem vele h barmilyen vagyat megoszthatja velem mert biztos talalunk ra megoldast. Megis ugy erzem nem oszinte.. pedig en ugy erzem mindent megteszek.

Kerek mindenkit h ne jojjon senki azzal a h "ha vki igazan szereti a masikat az nem megy felre" mert itt egeszen masrol van szo..

Hasonlo tapasztalat erdekelne nagyon..


2017. nov. 14. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Talán, beszélgetsz vele?

Vagy ha ennyire...levegőből kapott a dolog, akkor megpróbálod inkább belátni hogy lehet butaság?

Amennyit írtál, igen kevés infó.


De én csak ezt látom igazából: te azt hiszed h félrekúr, de te még hagyod is, és simán dugsz vele.

Szarvaid vannak elviekben, és még mutogatod is?

2017. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1# +1

Beszélj vele, ne csak éreztesd.

2017. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszelgetni. Es elmondtam mar neki mit erzek es gondolok. De ha igazam is van myilvan nem fogja vallalni....
2017. nov. 14. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan rákérdeznék.Hova jársz?Mi az amit ott megkapsz de tőlem nem?Ha tényleg nyitott vagy akkor vagy valami nagyon perverz dologra tudok gondolni vagy arra, hogy férfihez jár.Vagy nincs is semmi csak kombinálsz.Mi az, hogy érezhető, hogy eljár?
2017. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy haverjàhoz jar el sörözni és lehet hogy tanàcsot kér tőle .Ha van csaj haverja nem biztos hogy félre dug csak jol jön egy ilyen haversàg ilyen időszakban is .
2017. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az egész sztori a te megérzéseidre támaszkodik, "érezhetőbb, hogy eljár valahova" - ez nem érzés, ez tisztán ténykérdés, ha később jön haza, vagy ilyesmi, de erről nincs szó.

A szexben meg próbálkozik, ha úgy érzi, nem hiszem, hogy ehhez külső hatás kell, hiszen, ha volna mindent bevállaló nője, akkor nem volna ez neki olyan fontos veled.

Amúgy elég gyengécske házasság az, ahol a szex és amit nem lehet az ennyire központi probléma.

2017. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!