Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem mehet örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mehet örökké?

Figyelt kérdés
Évekig edzettem és feszegettem a határaimat, hogy legyen egy nő aki felvállal, nem jött be holnaptól nem a kinézet lesz a fő cél és hátrahagyom a túlzott romanticizálást. Mindenkinek hátra kell hagynia a tökéletes kapcsolat ábrándját? gondolom túl felszinesen néztem a nőket
2017. nov. 6. 23:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem a házasság kategóriába terveztem rakni bocsi
2017. nov. 6. 23:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat neked sem a kulsod miatt nincs nid
2017. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nod.
2017. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja nem bodybuilder vagyok csak edzettem jó kondi miatt hát igen az egy dolog hogy felszínen mit adsz ha belül csak megfigyelő vagy
2017. nov. 6. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A test és az öltözködés semilyen irányba nem visz előrébb. Ha a szerelem beüt egy lány részéről, és a te részedről is, totálisan mindegy, hogy nézel ki.

Ezért is van az a régi történet, A vak vezet világtalant, ha jól tudom Ámort egy vak isten ösztönözte arra, hogy lövöldözze a nyilakat....és a vak isten össze vissza lövöldöztette amorral a nyilakat :DD ezert van az hogy a szep lany beleszeret a csunya fiuba. Mert a vak mondja hova kiket lojon. A szerelem vak. :DDDDDDDDDD

2017. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Saját elmédről beszélj csak.

Én hű vagyok magamhoz s veletek ellentétben, tényleg a tökéletes kapcsolat a minimum.

2017. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki annyira várjon el tökéleteset amennyire maga az. Idővel a legtöbb ember ezt belátja. Általában azok maradnak egyedül akik nem.
2017. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy ügy a jó kinézet, ha egyébként önbecsülésed pl. semmi.
2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. nov. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!