Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez a vágy örökké kísérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vágy örökké kísérteni fog, vagy elmúlik?

Figyelt kérdés

Feleségem van, családom, de van valaki aki nagyon érdekel és nem lehet köztünk semmi a családom miatt, pedig szeretném.


Így hogy nem történt köztünk semmi, megmarad a vágy, vagy elmúlik magától?


2016. ápr. 1. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Bocsánat a kifejezésért, de mi a f..szért vagy a feleségeddel, ha másra vágysz? Komolyan, ha már nem érzel iránta semmit, akkor minek vagy vele?

És ne gyere azzal a kifogással, hogy család, meg feleség. Ha valóban szeretnéd őket, akkor nem lenne 3.

És még ott van a szó, hogy "pedig szeretném".

B..sszus, akkor miért vagy még házas? Nem kényszer a házasság, vagy ennyire gyáva vagy elválni?


Nem magától fog elmúlni, hanem te fogsz azért tenni, hogy elmúljon!

2016. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért nem múlik el, mert ezen kattogsz, hogy nem szabad és ettől lesz még izgalmasabb.

Szóval magad alatt vágod a fát gyakorlatilag.

Egyébként elmúlik, csak máshogy kéne hozzáállnod a dologhoz. Például úgy, hogy átgondolod, hogy miért szerettél bele a feleségedbe, mikor találkoztatok először, milyen volt az első csók, első szex vele, mennyi közös vidám emléketek van, ha van gyereketek, akkor arra, hogy ezt a csodát is közösen hoztátok létre.

Úgy viszont sose fog elmúlni, hogy azt szajkózod magadban, hogy "hú, de dögös a Andika, mekkora melle van, milyen jó a feneke, de kár, hogy nekem ezt NEM SZABAD, mert az rossz lenne", mert ebből egyenesen következik, hogy felhergeled magad és leszakítod a tiltott gyümölcsöt csak azért is.

Remélem érted a lényeget.

2016. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annak oka van hogy kiírtad a kérdést. Ezek szerint ez a házasság nem volt a legjobb ötlet. (talán mégsem a feleséged az igazi). Én nem akarok rosszat tanácsolni, csak annyit mondok hogy ha más nő jár a fejedben annak oka van.
2016. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2016. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mulik el,Max kevesbe fog fajni de mindig benned lesz a vagy,Az erzes,a gondolta a mi lett volna ha.Sokan azt mondjak hogyha mgeszakitjuk a kapcsolatot ezekkel Az emberekkel akkor majd jol tulleszunk rajta,elmulik de ha tobb mint szexualis vagy,akkor Ez Csak erosodik:-))


Miota tart Ez igy?

2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem azért vágysz rá, mert nem történt semmi, hanem mert Te is tudod pontosan, hogy több lenne, mint szex. Ha csak szex lenne, keresnél mást, akin kiélheted a perverz vágyaidat.

Ezt a lány is nagyon jól tudja, ő lenne a 3. A feleséged mellett lehetnének egy éjszakás,bevált szexpartnereid, akiket okosan leépítesz, de azokat nem írnád ide ki, nem forrna az agyvized ezen, nem akarnád ennyire. Nem szoktam tanácsot osztani, én megismerném ezt a lány még közelebbről, anélkül hogy dugnék vele, ha ő is benne van, közös élmény, beszélgetés stb..eldönteném mi legyen. Nem kell kapkodni, ez nem verseny. Ismerd meg alaposan, max. csókold meg, érintsd meg, de ne feküdj le vele, és majd lesz ami lesz.36F

2016. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem múlik el..:(
2016. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megmarad a vágy, akkor is, ha nem találkoztok, nem azért mert nem történt semmi, hanem, azért, amit írsz"van valaki, aki nagyon érdekel"...szeretném" ez nem egy numera lenne...hanem érdekel az ember, annak ellenére, hogy nem ment bele a szeretői viszonyba.

Tiszteled őt meg karod ismerni és ő is Téged. Hát ismerkedjetek! 42F

2016. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az ember ilyen. a házasság intézménye szembenáll az antropologiai, biologiai sajátoságainkkal. tudod, az ember megházasodik, örök hűséget fogad, de szerelmes még 5-ször is lehetsz, miután megházasodtál. nem te befolyásolod. nem létezik örök hűség, örök szerelem, élethosszig tarto kapcsolat. valaki megerőszakolja magát és hű marad, valaki elválik, esetfüggő, hogy melyik a jo döntés. mindenkinél más. én azt csodálom, (amire én már 17 évesen rájöttem -sajnos- ) hogy a szerelem ilyen, és az emberek többsége több szerelmen tul van, mikor belemegy egy házasságba, mégis azt hiszi, hogy örökké tart és a törvény náluk nem dől le,ahogy Zorán is megénekelte..

hát , nem.. a mostani 30-as ismerőseim már 16 évesen kapcsolatban éltek, 19 körül többen már együtt is éltek valakivel, mégis most 30 körül is ugyanolyan felelőtlenek, mintha nem lennének ezzel tisztában, sorra mindegyik belemegy egy eljegyzésbe vagy házasságba fél-egy év kapcsolat után... csak azt nem értem, arra miért nme gonodlnak, hogy valamilrt véget ért a tiniszerelem is, az első együttéléses-egyetemi kapcsolat is, meg a többi 20onéveskori kapcsolat is.. szoval miért hisznek abban, hogy a mostani nem fog. pláne hogy alig ismerik a másikat pár honpaja vagy 1-2 éve...

2016. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!