Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Feleségem miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Feleségem miért csinálhatja azt hogy alig foglalkozik velem, olyan mintha csak kolistársak lennénk, de ha észreveszi más nők közeledését akkor már tiszta féltékeny?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem a párjának, hanem a tulajdonának tekint. Kb. ezzel tudnám definiálni.
2017. szept. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
1+1 ! Meséld el neki, hogy mész csajozni, csak leesik neki :D
2017. szept. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Birtoklás. Nem féltünk emberektől, ha kölcsönös a bizalom, van tisztelet, megbecsülés.
2017. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert szeret, riválist lát a másikban, nem bízik benned.
2017. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne viccelj már, előttem író, ha szeretné, akkor foglalkozna is vele, de mintha csak feltenné a polcra, időnként leporolná és örülne, hogy bibibí, nekem van pasim...
2017. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5: Megszokta már, hogy ott van, mellette van. Mikor helyzet van akkor eszmél és félti, hogy elveszíti.
2017. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert vár tőled valamit. Kérdezz rá direktben. Mi nők olykor hajlamosak vagyunk nem szólni. Olyankor van az, hogy valamire hirtelen ugrik az ember.
2017. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, akár megszokta, akár nem, akit szeretünk, arra odafigyelünk. Aki nem így tesz, az nem szerelmes, az tuti.
2017. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert kihűlt a kapcsolatotok, nem szeret már téged, azért. De nem szakít, mert kényelmes neki, hogy férjügy kipipálva, de ennyi.

Velem sajnos most csinálja ezt a férjem, épp készülök elválni, csak még egy-két hónap anyagi rákészülés szükséges hozzá. Durva, mert komolyan sorban állnak a jelentkezők nálam, és ő még észre sem veszi, mint a feleséged. Én meg ugye nem akarok gerinctelen féreg lenni, nem csalom meg. Két éve húzódik, hívtam párterápiára, két alkalomra eljött, de semmi változás. Neki alapelvárás a szex tőlem, de semmi de semmi egyéb kapcsolat nincs köztünk, néha egy hét is eltelik úgy, hogy azt böffenti oda, hogy miért nem mostad ki az xy pulcsimat. Vártam, próbálkoztam, most pedig szépen el fogok válni kb. 2-3 hónap múlva. Szerintem nálatok is ez a helyzet, csak a te asszonykádnak élesebb a szeme a konkurenciára, mert nő, mint az én hóbortos férjemnek.

Ja, és a férjem szerint MINDEN RENDBEN A HÁZASSÁGUNKBAN!

2017. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert biztonságot adsz neki. Elmondhatja férje van, pénzügyileg nem állna meg a lábán, eddig úgy ugráltál ahogy ő fütyül, nincs szex és még sem dobtad ki. Viszont érzi, hogy ez nem végleges, bizonytalan magában, valahol tudja ez így nem mehet, ha majd találsz megfelelő nőt lecseréled, neki meg főhet a feje, hogy tudja ezt újra felépíteni.
2017. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!