Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaz lehet-e ez a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet-e ez a rossz anyós-meny kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy a fiús anyák legtöbbször azért vannak rosszban a menyükkel, mert tisztában vannak a nők szándékaival egy házasságban, nevezetesen hogy a nők csak ki akarják használni a férfiakat, hiszen ő is ezt tette annak idején a fia apjával, és valójában ezek az anyák ettől féltik a fiukat? Ti hogy látjátok?

2017. szept. 11. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos van ilyen, de altalanossagban baromsagnak gondolom.
2017. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Hát végül is mindenki magából indul ki, szóval könnyen elképzelhető.
2017. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nos ez is benne van a pakliban de igazssàg szerint akik a fiuk apjàt is kihasznàlta az a sajàt fiacskàjàt is kifogja .Ez hogy a meny kihasznàlja a fiàt sokszor csak kifogas sztem.De van olyan hogy az anyós tök normàlis de a meny meg egy elkényeztetett fruska .:D
2017. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Saját magáról senki nem gondolja, hogy "csak ki akarja használni a másikat".


A valódi okok: féltékenység, irányítási kényszer, presztízsharc, paranoia.

2017. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Saját környezetemben 3 oka van a rossz anyós-meny kapcsolatnak:

- vallási okok

- sznobizmus (nem elég jó a gyerek párjának a családja, végzettsége, anyagi színvonala, stb)

- féltékenység (az egy szem fiacskája életében más nő lesz az első, és ezt nem bírja)

Amit te írsz, olyat még nem láttam, bár bizonyára létezik olyan is a világon, de nem mondanám, hogy általános jelenség.

2017. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem ez a jellemző, bár biztos van ilyen. Szerintem a legtöbb esetben az a baj,hogy anyós elveszíti a kontrollt. Férje vagy nincs már, vagy már nem is vitáznak, szinte alig beszélnek. A kisfia marad akinek még próbált beleszólnia dolgaiba, aztán már annak sem tud. Az a bajuk, hogy nincs kit irányítaniuk.
2017. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez nagyon valószínű, hogy így van. A nők legtöbb cselekedete amúgy nem tudatos, egyfajta belső program, "firmware" szerint cselekszenek, és ebben nincs belekódolva az, hogy föl is ismerjék saját viselkedési mintáikat. Ezért van az, hogy körömszakadtáig tagadnak bizonyos dolgokat, például hogy kizárt hogy ők kihasználnák a férfiakat, kizárt hogy ők az anyagiakat nézik egy házasságban stb. Ez nekik fel sem tűnik, mert az operációs rendszerüket úgy írta meg a természet, hogy ez tudat alatt működjön náluk, ezt ők magukon ne vegyék észre. Ez a túlélésük kulcsa. És ugyanígy tudat alatt működik náluk a mennyel szembeni ellenszenv. Fogalmuk sincs, de eleve gyűlölik a csajt, mert az ő kicsi fiacskájuk körül legyeskedik, és kihasználja őt. A nők nem tudják ezt megfogalmazni, mert ehhez nincs megírva náluk az algoritmus, de így működnek, tudat alatt...
2017. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

#8 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDDDd

Engem amúgy szeret a barátom anyukája és én is bírom őt. Biztos rendszerhiba. Sírok :DDDDDDDDD

2017. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

#8

Orvos látott már? :D

(Amúgy kiváló a viszonyom az anyósommal, jobb, mint édesanyámmal, várom erre a magyarázatod! Hiba a mátrixban??)

2017. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!