Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerontetek miert erdeklodhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerontetek miert erdeklodhetett a ferjem ex baratnoje?

Figyelt kérdés
A ferjem valamikor jart regen egy lannyal elottem de ez mar nagyon regen volt kb tobb mint tiz eve.A lany hagyta el a ferjem akkoriban egy masik ferfiert egyszoval meg csalta a no annak idelyen a ferjemet egy masik ferfiva ezutan a ferjem szakitott is vele.Ez a no utanna bekulni akart volna vele abjandekokat kuldozgetett a ferkemnek.A lany akivel jart egy ismerosetol erdeklodott hogy ismer e engem azt kerdezgette.Es nem tudom hogy miert kivancsisagbol vagy azert mert erdekelheti a ferjem ot.
2017. szept. 5. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek.Azt akartam irni a kerdesnel bocsi.
2017. szept. 5. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivan...?! Ez egy kissé zavarosra sikerült...

Ha jól bogoztam ki a zagyvaságot, amit írtál, akkor igen, érdekli őt a férjed. És akkor mi van? Te vagy a felesége, nem ő. Ne mérgezd a házasságodat felesleges féltékenykedéssel/balhézással.

Ha az én férjem után érdeklődne vmi exnőcske, max megmosolyognám a dolgot... nem azért, mert én jobb/szebb/okosabb/akármibb vagyok nála, vagy ilyesmi. Ezt nem tudhatom. Azt viszont tudom, hogy a férjemmel egymás számára a legjobbak/legszebbek/leginkább összeillők vagyunk, innentől pedig felesleges kételkedni, féltékenykedni, balhézni. Mindig is lesz nálad szebb/jobb/okosabb/mittudoménmilyenebb nő... ahogy nálam is. De ha biztos házasságban éltek, akkor ez nem szabad, hogy éket verjen közétek.

2017. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2017. szept. 5. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Örülök, ha segítettem.

Megerősítésként itt a másik oldal: nagyon jól tudom, hogy létezik a férjemnél helyesebb, okosabb, sikeresebb férfi a világon, sőt még azt is, hogy összeházasodhattam volna ilyen férfival is, olyannal, aki mellett dolgoznom sem kellene. A nagy helyzet viszont az, hogy pont lexarom, ugyanis a férjemet szeretem. Pont. Tőle akarok gyerekeket, vele akarom leélni az életemet, stb. Innentől minden más udvarló jelentéktelen számomra.

A lényeg: a férjem (és úgy gondolom, a te férjed is) hasonlóképpen vélekedik. Ezt tartsd szem előtt: nem véletlenül vett feleségül, neki igenis Te vagy az igazi, mindenki más elhomályosul melletted! :)

2017. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!