Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerontetek én jókislány vagyok?

Szerontetek én jókislány vagyok?

Figyelt kérdés

Inni nem iszok de csak azért mert hízlal a sör pl és vigyáznom kell az alakomra mert kondizok. Cigit nem próbáltam. Buliba idén február óra nem voltam mert anyám nem enged diszkózni csak házibuliba. Sötétedés után csak ritkán maradok kinn akkor is barátnőkkel. Voltak balhés ügyeim:5.-ben graffitiztem 8.-ban:verekedtem mert a csaj genyózott velem és 9.-ben:fogadásból megcsináltam egy hülyeséget

Bizimbe egy 2-esnél roszabb nem lett. Átlagom:4.0

Pasizni néha szoktam 2× voltam randin és bekamuztam anyámnak h a barátnőmmel talizok :D

Háziminkat csak ha muszály akkor csinálok mert amúgy utálom. Ja és kb 1 héten 3× járok városba

15/L


2017. júl. 24. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlagos, semmi extra. 21/F
2017. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Randi? :)
2017. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagos tinédzser. Rajtad kívül ugyanilyen pár milliárd is.
2017. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipikus mai tini vagy, aki azért semmiben sem jeleskedik igazán. Majd szépen sodródni fogsz az élettel, aztán amerre vet, ott fogsz fönnakadni.

De azért legalább magyarul megtanulhatnál.

2017. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem. Még az átlagnál is átlagosabb vagy.
2017. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, jó kislány vagy. :) Most örülsz? :) :D 15/f
2017. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!