Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség! Szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Szerintetek a szüleim miattam válnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval,az van,hogy a szüleim el akarnak válni, és tegnap,amikor hazaértem,hallottam,hogy vitatkoznak és szerintem rólam beszéltek.

Szóval,azért beszéltek rólam,mert miattam akarnak válni?

Kérdeztem őket,hogy miért válnak,és annyit mondtak,hogyha nagyobb leszek,elmondják.

Meg igazából nem szeretném,ha elválnának,mert szeretem őket,és nem akarok elvált szülők gyereke lenni,mert tudom,hogy az senkinek nem jó.

Most felvételiztem nem rég egy jó suliba,de nem vettek fel,mert alacsonyak voltak a pontszámaim,pedig a tanulmányi átlagom nagyon jó volt.

Szóval engem nagyon nyomaszt a válásuk,egyszerűen nem tudom elhinni és rossz érzés.

Egyáltalán meggyőzhetem őket,hogy ne váljanak el?



2017. aug. 20. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
94%hogy mikor találkozik akkor veled a szülő amiatt
2017. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halottad a neved
2017. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit magadról hallottál lehet csak egy témát vitattak meg veled kapcsolatban, nem hinném hogy ez lenne az oka a válásuknak.

A válásnak számtalan oka lehet, és ezt mint írtad majd később megmondják miért hogy jobban megtudd érteni, de elmondom neked úgy is csak ők tudják a dolgot, és ha elmondják mást fognak mondani úgy is.

2017. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad válnak ez biztos. Miattad pont nem válnának. Ezért is veszekedtek
2017. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy miattad!

Nem jönnek ki egymással, és ilyenkor már ha nem menthető a kapcsolat inkább váljanak el.

Gondolom szeretnének még boldogok lenni, szerelmesek stb...


(te sem lennél gondolom olyannal akit már nem szeretsz ugye?)

2017. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvált anyuka vagyok, és elmondanám neked hogy egy pár sosem válik el a gyerek miatt, sőt. A gyerek miatt maradnak együtt addig amíg tudnak. Ne hibáztasd magad, jó hogy nem mondják el, nem akarják hogy esetleg haragudj arra amelyik félrement, vagy nem volt kompromisszum kész. Szeretnek téged, de a magánéletükhöz nincs közöd. Majd ha nagyobb leszel, megtudod. De nem miattad van ez ezer százalék.
2017. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyem meg a szíved... nem miattad válnak. Egymással, magukkal van bajuk.
2017. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos minden gyerek azt hiszi, hogy a szülei miatta válnak el. Pedig sosem így van.
2017. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!