Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolok rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem. 8 éve vagyunk együtt ő az első és egyetlen férfi az életemben. Soha nem feküdtem le senkivel rajta kívül. Tényleg nagyon jó pasi és a szex is szuper. De... mégis van itt valami... képbe került egy nagyon régi ismerős aki mindig is többet akart tőlem barátságnál. Miután összejöttem a férjemmel korulbelul 1 évre rá megszakítottunk minden kapcsolatot mert fájt neki, hogy rám talált a boldogság nem az ő személyében. Most úgy alakult hogy 7 év után össze futottunk, beszélgettünk és elkezdtünk gépen is beszélgetni. Soha nem vonzódtam hozzá pláne nem testileg mert nem valami jó pasi (férjemhez képest meg pláne) de most ahogy beszélünk mégis meg fog benne valami.


A férjem tényleg meg ad mindent szexuálisan de egyszerűen azon kívül... egy pár éve elkezdett nagyon csúnyán beszélni velem (le se merem írni, hogy mennyire), csúnyán viselkedni és rengeteget veszekedünk. De ettől függetlenül a jó napokban mikor nincs semmi akkor minden szuper és úgy érzem "boldog vagyok".


A régi ismerős pedig... nagyon kedves velem, nagyon szépeket mondd és nagyon-nagyon akar engem mert látom rajta és mondja is. Verseket ír nekem és... annyira romantikus. (Amennyire a férjem soha nem volt.)

Át hívott beszélgetni és addig beszélgettünk, hogy megcsókolt. Én elhúzóckodam, és hazajöttem. Beszelgetni szoktunk még meg is beszéltem vele, hogy csak barát semmi több.


Mégis... azóta csak az a csók jár a fejembe, pedig nem is volt teljes mivel én majd "ellöktem". Tegnap át hívott megint beszelgetni mondta is hogy Baráti beszélgetés csak, de én nem mertem elmenni. Nem bíztam saját magamban, hogy ha most meg akarna csókolni visszacsókolnám és utánna ki tudja. Pedig ezt nem akarom. Tudom, hogy szörnyű lelkiismeret furdalásom lenne utánna.


Aki azt írja, hogy váljak el annak már most üzenem, hogy nem megy. Van egy kislányunk. Soha nem tenném ezt vele! Férjem nagyon-nagyon jó apa. Önös érdek miatt nem fosztanám meg az apukájától.


A régi ismerőssel meg van, hogy hetekig se beszélek de akkor is folyamatosan rá gondolok, hogy most "írjak, ne írjak..." vagy csak szimplán nézem, hogy vajon írni fog e...

Erről kéne lemondanom valahogy, igaz? :(


2017. aug. 19. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te mindent rosszul látsz.

A család nem csak a gyerekről szól, hanem a két felnőtt viszonyáról is.

Ha úgy érzed, bunkón bánik veled, akkor azt vele beszéld meg, biztos van valami oka, ne másnál keress érzelmi támaszt.

De ha másnál keresel, akkor miért pont egy olyannál, aki még csak nem is vonzó a számodra?

Ki kellett volna élned magadat 8 évvel ezelőtt és nem beleugrani egy házasságba, az önértékelésed is jobb lenne.

2017. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, nem értem a kérdés értelmét. Ha egyszer eleve kizárod a válást, akkor egyet tehetsz: megszakítod a pasival a kapcsolatot, a férjeddel meg megpróbálod tisztázni, hogy miért beszél veled úgy, ahogy.
2017. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy más kérdés, hogy van-e értelme egy olyan házasságnak, amit "csak" a gyerek tart egyben. Arról nem beszélve, hogy még az sem biztos, hogy így jár jobban a gyerek.
2017. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te sóvárogsz a nagy rózsaszín köd és a romantikus maszlag után, semmi másért! Neked nem a srác kell, hanem az érzés, hogy valaki ennyire körberajong, mert nem kapod meg a férjedtől! Ezt tudatosítsd! Ne kockáztasd a családi életed meg a stabil házasságod egy ilyen illúzióért. Összejönnél a másikkal valami oknál fogva, egy idő után ott is elveszne a nagy romantika, ugyanott tartanál.

Szüntesd meg vele a beszélgetést és szépen rendezd a férjeddel a magánéleted! Kezdj valamit a trágár beszédével, meg kell beszélnetek, miből fakad nála ez a stílus.

2017. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Kommentelő. Annyira beletrafáltál, hogy az hihetetlen. Tényleg így gondolom, és ez most tudatosult. Köszönöm neked.
2017. aug. 20. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!