Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van feleségem, de sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van feleségem, de sokat gondolok egy lányra. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok belé szerelmes, de nem tudom elengedni magamban 1,5 éve. Nem csaltam meg vele a feleségem. De megtenném, az a szörnyű, de nem csak egyszeri alkalom lenne. Ritkán beszélünk, de egyre jobban foglalkoztat, egy húron pendül az agyunk, ezért kíváncsi vagyok rá. Meg akarom ismerni. A házasságomban most vannak amúgy is komoly bajok. Volt

valaki hasonló helyzetben?


2016. ápr. 17. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
nem dehogy, első vagy a történelemben, aki mást kíván az asszony mellé, sajnos nem lehet tanácsot sem adni, mert teljesen szűz terep
2016. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Hű de boldog lennék, ha csak egy lányra gondolnék... 40/F
2016. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves? És a lány? Mert szerintem nem csak az a bibi, hogy nős vagy, de nagy a korkülönbség is, nem?

Egyébként szerintem nem éri meg, lehet hogy most bajok vannak a házasságoddal, de nem az lesz a megoldás, hogy félredugsz. Inkább üljetek le a feleségeddel és próbáljátok megbeszélni, arra fordítsd az energiád, ne más lányokra.

2016. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?*
2016. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem vonzódsz már a feleségedhez, akkor válj el tőle, ne tedd tönkre a saját kis önös érdeked miatt.


Megérdemel annyit, hogy szemtől szembe rendezd vele a dolgokat, ha már főzött rád és mosta a szaros alsógatyáidat.


Utána mehetsz és nyugodt szívvel meghúzhatod azt a kis r_ibit.

2016. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Miért ribi? Mert egy házas faszi megdugná?

Bocs, kérdező, csak fel tud húzni, ha valakinek ilyen agyhalott, előítéletes véleménye van.

Szerintem inkább a komoly bajokkal foglalkozz a házasságodban, mert azzal, ha más nő(k) után epedsz, nem oldódik meg semmi az égvilágon.

2016. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3: 35 vagyok, a lány 26. Agyilag érett nő, sőt érettebb mint sok harmincas nő. Feleségem 29. Nem hinném, hogy a korkülönbség a baj.

Nem a farkammal gondolkodtam eddig se. Nem félre k_rni akarok, amit feleségem megtett már, de mindegy, csak érdekelt volna mások tapasztalata.

2016. ápr. 17. 15:21
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Marha érdekes! Ilyenkor nem ri_bik a lányok, mikor más vágyik rájuk, de amikor ők vágynak másra, akkor azok?

Milyen álszentek az itteni pasik...

2016. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Kár, hogy nem pasi vagyok...

De érdekelne, milyen logikával sakkoztad ki, hogy ribi lesz valakit azért, mert megtetszett egy foglalt férfinak.

2016. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld el én se.

Minden bizonnyal nem közömbös a lány számára a férj, és ahogy a mai kis pi-csákat ismerem, simán bele is ülne, mert az ő vállán nincs felelősség.

De lássuk, kérdező, kérdezd meg a lányt, hogy belemenne-e úgy, hogy ott van a feleséged. Nagyon kíváncsi vagyok!

2016. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!