Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van feleségem, de sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van feleségem, de sokat gondolok egy lányra. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok belé szerelmes, de nem tudom elengedni magamban 1,5 éve. Nem csaltam meg vele a feleségem. De megtenném, az a szörnyű, de nem csak egyszeri alkalom lenne. Ritkán beszélünk, de egyre jobban foglalkoztat, egy húron pendül az agyunk, ezért kíváncsi vagyok rá. Meg akarom ismerni. A házasságomban most vannak amúgy is komoly bajok. Volt

valaki hasonló helyzetben?


2016. ápr. 17. 14:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Ja, értem, tehát mindössze annyi az indok, hogy te ismered a "mai kis pcsákat".

Na, pontosan ezért írtam, hogy előítéletes ellenséges és legfőképpen agyhalott a hozzáállásod.

2016. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Az én hozzáállásom az agyhalott, te mond melyik bolygón élsz?

Mert nem ezen az biztos...

2016. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

Most nem értem miért a lányt r*ibancozzák itt egyesek, mikor nem is csinált semmit... Az nem indok, hogy mert "ismerem a mai p*icsákat".

Tény, hogy sokan belemennek ilyen szeretői státuszba és le sem tojják, hogy nős pasival kezdtek, DE hál istennek nem minden lány ilyen.


Velem is kikezdett az utóbbi 1,1-5 évben 2 nős férfi is, az egyikük ráadásul annyira vonz, hogy az hihetetlen, soha nem éreztem még ilyet és nem tudok nem rágondolni, ámde még sem történt köztünk soha semmi és nem is fog!! Mert nős! Ja és mellékesen jegyezném meg, hogy nem rajta múlt az, hogy nem történt semmi, mert ő benne lett volna. Szóval nem kell előítéletesnek lennünk és általánosítani.

2016. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15:45: De, sajnos ezen. Körbevéve sok olyan hozzáállású emberrel, mint te.
2016. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem közömbös a lány irántam. Ha valakit ebben a történetben le lehet ribizni, max én volnék, hímringyó lehetnék. Bármelyik férfi megtette volna a helyemben, gyönyörű, intelligens, visszafogott lány az illető. Nemet mondott a szeretői viszonyra, mert nős vagyok, fél a csalódástól. Maradt a beszélgetés kettesben.
2016. ápr. 17. 16:04
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

"Nemet mondott a szeretői viszonyra, mert nős vagyok"


Na, hol van a az válaszoló, aki nagyon jól ismeri a mai kis p*icsákat és tudja, hogy a lány is simán, gond nélkül beleülne a kérdező farkába? :)

2016. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tisztázd magadban, hogy mit akarsz a feleségedtől.Ha őt akarod,akkor beszéljetek,javítsátok meg,ami elromlott.

Ha a lány kell,akkor válj el, s tiszta lappal indultok.

2016. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha egyenes ember akarsz maradni, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot inkább. Ha már ő mondott nemet a szeretői viszonyra, akkor gondolom te megkérdezted, hogy lehetne-e viszony köztetek, tehát rajtad nem múlna, ami felér egy megcsalással már.
2016. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Ha nem, akkor meg azért nem, mert te nem akarod, ami gusztustalan egy viselkedés egy férfitől. Sőt én férfinak sem nevezném azt az embert, aki képes megcsalni a feleségét. Az ilyen emberek miatt nem tudják a nők biztonságban érezni magukat, még egy házasságban sem.
2016. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 17-es!

Mit is kéne tisztáznia a feleségével kapcsolatban? A felesége! Azért vette el, mert úgy döntött vele élné le az életét. Innentől kezdve hűséggel és felelősséggel tartoznak egymásnak egy életen keresztül.


Én a válást betiltanám. Válalják az emberek a döntéseikkel járó felelősséget. Ha nem, akkor meg nem kell házasodni.

2016. ápr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!