Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Még én szerezzek nála piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még én szerezzek nála piros pontot?!

Figyelt kérdés

A párom túlzásba vitte az "otthonról lógást". Balhéztam miatta. Lenyugodtak a kedélyek idővel. Ma előállt, hogy 4 napra elutazna, de hogy még nem biztos, és ha piros pontot akarok nála szerezni, bólintsak most rá...

Ennek nem fordítva kéne lennie, hogy most neki kéne kedveskedie velem, esetleg elhívni magával (tudja hogy én is vágyok kiruccanásra)?


2017. aug. 14. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Elírtad a kérdés kategóriáját, tinik...
2017. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel reagálnám le neki?!
2017. aug. 14. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
én elengedném
2017. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Még zöldet és lilát is.
2017. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közölném vele,hogy egy higgadt beszélgetés keretén tárgyaljuk ezt meg. Elmondanám neki,hogy miért esik ez nekem rosszul,mitől féltem,mi bánt ebben,mi az amitől mérges leszek. Mindent úgy,hogy nem mutogatok,hogy "ez meg az" a te hibád,hanem hoggadtam,nyugodtan megfogalmazom mi fáj. Aztán meg kell hallgatni,hogy ő miért,mit,hogyan szeretne és megpróbálni megérteni. Remélhetőleg ő is nyugodt stílusú lesz. Ha ez megvan akkor keresni egy mindenkinek megfelelő kompromisszumot. Ha ilyen nincs,akkor is az egymással való bővebb kommunikálást gyakorolni,elfogadni a másikat. A túl nagy igénykülönbség esetén pedig elgondolkozni a kapcsolat milyenségén,az igények újboli tisztázásán.
2017. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te szerezzél neki piros pontot, a szeme alá, de jó nagyot.
2017. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Én erre azt mondtam volna, hogy te viszont ezzel szereztél nálam egy fekete pontot. Még egy, és repülsz.
2017. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!