Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem elutasít mindenfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elutasít mindenféle fizikai közeledést részemről. Tanácstalan vagyok (? )

Figyelt kérdés
Szerényen, de kényelmesen élünk, gyerekek már külön. Bármilyen egyéb programban benne van, szeret velem lenni, együtt csinálni dolgokat, de ha például simogatnám a haját, megpaskolgatom a fenekét, megpuszilgatom az arcát, nyakát, karját idegenül néz rám, többről meg szó sem lehet. Egyedül akkor oldódik, ha alkoholt fogyaszt, de ezt meg úgy értelmezem, hogy alkohol kell hozzá, hogy megkívánjon, nagyon rosszulesik. Vajon jól látom a helyzetet? Sokszor próbáltam vele erről beszélni, de úgy tesz mindta semmi problémánk nem lenne, mintha ez nem lenne gond.
2017. aug. 4. 11:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Akárhogy is csűrjük csavarjuk a kérdést , nem kívánja a szexet.


A kérdés csak az, hogy veled nem kívánja, vagy mással sem...

2017. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Velem is előfordult hosszú kalcsolatban, hogy szinte utáltam, mikor a párom szexuális céllal ért hozzám, de igényem lett volna jó szexre. Sajnos a páromtól ne kaptam meg, mikor szóltam sem változott így tönkrement a kapcsolatunk.


Ne csináld a szokásos puszikat és popsipaskolást, az évek alatt tutti ráun az ember a kedvenc ételére is.


Újíts. Amikor előrehajol, simulj mögé és nyúlj be a blúzába, markold meg a mellét és nyomd hozzá az ágyékod.


Ha ő is élvezné az együttléteket, kívánná. Mikor volt utoljára orgazmusa? Fogadni mernék, hogy megjátszotta, amire emlékszel.


Olvass szexsztorikat a neten és válts stílust, esetleg csak őt kényeztesd és ne várj semmit cserébe.


Visszajön a libidója, ha valódi orgazmusai lesznek VELED, nem csak a zuhanyalatt

2017. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

A házasság pont attól házasság, hogy szex is van benne, méghozzá egymással.

Ha a nejed ezt nem veled éli meg, akkor ti barátok vagytok, vagy haverok, esetleg lakótársak, és ő csak az idődet rabolja.

Ha nőgyógyászati gondja van, akkor egy értelmes, felnőtt ember fogja magát, elmegy egy orvoshoz, és megoldja a dolgot.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a nő sz@rik bele az egész házasságba, csak szegény fickó erőlteti az egészet?!

2017. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én is ezt érzem kedves utolsó, hogy szinte szó szerint tesz az egészre, mivel neki ez nem probléma.


Én meg csináljak amit tudok.


Előző válaszolóknak: természetesen nekem is eszembejutott, hogy nem volt élvezets velem számára a szex vagy szeretőt tart, mindkét felvetést cáfolta mikor többször is szóba hoztam. Eü-i problémája sincs tudtunkkal, rendszeresen látogat mindenféle szűréseket.


Korban mindketten 50. év közelében, de még alatta vagyunk.

2017. aug. 4. 19:20
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két lehetőséged marad, ha az asszony a homokba dugja a fejét:

1. az elkövetkező 30-40 évet leélitek egy háztartásban egymás mellett úgy, mint a lakótársak. Te váltogatod a jobb és bal kezed, ő meg vagy lebukik, hogy szeretőt tart, vagy nem.

2. a sokadik próbálkozásod végén közlöd vele, hogy te egy egészséges férfiember vagy, aki vágyik a házasság azon hozadékára is, mint amilyen a szex. Ezen vagy elgondolkodik, vagy nem. Ha nem, akkor keress szertőt, vagy keress egy olyan nőt, aki az élet MINDEN területén a partnered. 50 évesen fiatalok vagytok még ahhoz, hogy lehúzzátok a rolót!

2017. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

Nyilvánvalóan súlyos problémátok van, de teljesen egyértelmű, hogy ő ezt nem akarja megoldani, nem érdekli, nem érdekli mi van veled. Neki jó így és szarik rá, hogy a férjével mi a helyzet. Sajnálom, hogy idáig jutott a kapcsolatotok. Ennek megjavításához 2 ember kellene. Nagyon úgy tűnik , hogy ő ebben nem partner. Választásod nincs túl sok.

-leélsz még 20-30 évet mellette kielégületlenül, szex nélkül, ami pár hónap után biztosan feszültebbé, frusztráltabbá fog tenni, ami a jelenlegi baráti kapcsolatotok rovására is rámegy majd . Simán el is mérgesedhet a viszonyotok barátiból közömbösségbe, majd haragba fog átcsapni

-megpróbálod ráébreszteni, vagy ha úgy tetszik figyelmeztetni, hogy ha nem változtat, nem hajlandó tenni értetek, akkor el fog veszíteni/szeretőket fogsz tartani mellette

-ha beszéltek, és újra visszautasítja, hogy megpróbáljátok megoldani a problémát, még mostanság közlöd vele, hogy válni akarsz


Túl fiatal vagy ahhoz, hogy beleragadj egy intimitást nélkülöző házasságba, egy olyan nővel aki túl önző ahhoz, hogy észrevegyen más igényeket is a sajátjain kívül.


Mivel ő nem hajlik egyenlőre semmilyen változtatásra, a döntés a te kezedben van.

2017. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Így támadni a nőt pusztán az egyik oldal véleménye alapján.


A kérdező gondolt rá, hogy talán nincs orgazmusa az asszonynak x éve, de tenni nem tenne érte.


Kérdezted már, hogy mit szeretne szeretkezés közben? Lehet, hogy sosem volt még orgazmusa, fogalma sincs, miről marad le.


Popsipaskolás meg puszi... mèg az én kedvem is lelohasztja.


Kérdés nélkül tedd oda magad és kezdeményezz szexet, de ne a megszokott begyakorolt mozdulatsorral. Csak az ő örömére.


A kérdés alapján nekem belefásultnak tűnik az asszony, annakidején én is cikinek éreztem szólni, hogy héjj és az én orgazmusommal mi lesz?


Több éve szexel veled pusztán szeretetből. Ezekután belőlem is kikopna a szeretet és az önzetlenség, fene se akarna olyan emberrel lenni, aki rá se kérdez, nem tesz azért, hogy nekem jó legyen. És még nekem kellene lobbizni, hogy az én örömömre is tegyen...

2017. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

Semmi esélyed. Keress másik nőt. Én már ezt csinálom a nejemmel 10 éve, és csak rosszabbodik a helyzet.

Neked már nagyok a gyerekek, szinte nincs veszteni valód. Rengeteg 40-es elvált anyuka a fél karját adná egy rendes emberért. Neked csak választanod kell egyet.

2017. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom válj el. A nejed érdekből van csak veled és kényelemből. Programokra persze szeretet menni, nem biztos, hogy mindenkivel megtudná ezt csinálni és a látszat meglegyen. Elvagytok, mint lakótársak. Az, hogy Veled nem szexel az nem azt jelenti, hogy mással sem, ha egészséges, akkor olyan nincs, hogy évekig ne kívánja. Ahhoz még 50 körül is fiatalok Vagytok.
2017. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!