Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha vissza mehetnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza mehetnétek az időben hogy valamit másképp csináljatok meddig mennétek és miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 11:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Más emberként születnék újra.
2017. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem változtatnék meg semmit. Egy dolgot jó lenne, de tudom, hogy enélkül a betegség nélkül nem lennék aki vagyok. Nem ez lenne az életem, amit most nagyon szeretek. Ami nem öl meg, csak erősebbé tesz!
2017. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Nem trollkodásból írtam, tényleg így gondolom. Most láttam, hogy indoklást is kérsz. Azért vagyok így ezzel, mert olyan betegségem van, amivel egyedül vagyok a világon, nincs sorstársam. 6 éve tart, nem tudok tőle megszabadulni. A férjemet is sokszor bántom (persze csak szavakkal, de az is gáz), hogy hagyjon el, amíg fiatal, mert sosem leszek már jobban. Évekig csak az orvosokat jártam, semmi eredmény, mindig csak a hülye pszichés eredetű mondatot tudták kinyögni. A gyerekkorom is borzalmas volt, apám tönkretett, a felnőttkorom most meg a betegség miatt pokol. Na, hát ezért kár volt megszületni. Ha van Isten (régen hittem, de mostmár egyre kevésbé,hiszen észrevehetően le sem sz@r) , biztos jókat röhög odafent rajtam. Egészségére. Remélem, nem sokáig kell már itt rohadnom ezen a világon.
2017. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Ne írj ilyeneket, hidd el, hogy lesz majd jobb is! Én is kaptam már sok pofont az élettől és kapom is, jelen helyzetemben és sokszor úgy érzem, hogy nagyon elrontottam az életem, de vmiben mindig hiszek,kitűzök egy célt és csak arra összpontosítok!!! Hidd el, minden jó lesz!!!!
2017. júl. 13. 16:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, hogy nem kéne feladni, de 6 év tömény szenvedés már sok ebből a dologból. De azért nagyon köszönöm a biztatást kedves kérdező!
2017. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

1999 szeptemberébe mennék vissza, és igent mondanék annak a lánynak, amikor megkérdezte, járnék-e vele...

Itt bsztam el a dolgot keményen, és azóta is bűnhődök érte.

2017. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Tunéziába és átmennék éjjel az egyedül álló anyuka szobájába amit basszus nem tettem meg.
2017. júl. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

2012. nyarára mennék vissza. Kezdeményeznék a lánynál, akit akkor ismertem meg és aki később az osztálytársam lett, de soha nem mondtam el neki, hogy tetszik nekem és szeretem.


2014. szeptemberébe mennék vissza, nemet mondanék a másik lánynak, aki csak búfelejtésből akart velem összejönni és akivel én azért jöttem össze, mert féltem, hogy jobbat nem találok már. (Kár volt belemenni, mai napig félek a szerelemtől emiatt az egy rossz élmény miatt)


Általános iskola negyedik osztályba mennék vissza. Határozottabb lennék és jobban vegyülnék az osztállyal. Nem beszélném le magam a nyári táborról, mondván hogy drága és ezzel segítek a szüleimen, ha nem "nyavalygok minden sz@rért." Ki tudja, lehet ma lennének gyerekkori barátaim.


2013. nyarára mennék vissza. Akkor érezten úgy először, hogy megtaláltam a saját utam. Egész nyáron a témával foglalkoztam, de a szüleimnek nem tetszett. Számos vitánk volt emiatt. Ha visszamehetnék, magabiztosabban védeném az igazam. Nem hagynám annyiban a dolgot. Kiállnék az első saját, önálló döntésem mellett és nem hagynám abba, csak hogy ne legyen konfliktus belőle.

2017. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Születésemet próbálnám minden eszközzel megakadályozni.
2017. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdezi hány éves vagy ha megkérdezhetem?
2017. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!