Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha vissza mehetnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza mehetnétek az időben hogy valamit másképp csináljatok meddig mennétek és miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 11:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó sokáig,gyerekkoromig/kamaszkoromig.

Csináltam pár baromságot életem során... és onnan egészen 2012.04-ig :D

2017. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

A szüleim fiatalkoráig és megpróbálnám őket valahogy megakadályozni abban, hogy találkozzanak.


Nagyon rossz választás volt.

2017. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
27 évre.a házasságkötésemig
2017. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem mennek vissza.
2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Visszamennék általános iskolai időkbe, és másik iskolába kerülve is próbálnék néha találkozgatni Kittivel. Visszamennék a középiskolába, hogy visszaszerezzem az önbizalmamat amit ott elvettek.

Aztán vissza tavalyra, és értelmezném Tünde nem egyértelmű jelzését, így megmutatva neki, hogy érdekel.

Ha utóbbi nem, akkor ez év elejére, és türelmesebb lennék Klaudiával...

2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromig, hogy ne hallgassak anyámra sok dologban, ami miatt most szívok, vagy akár 14-15-ig. Kihasználnám, hogy akkor bőven volt még szabadidőm, és hülyeségek helyett a szabadidőt tanulással tölteném (nyelvtanulás pl...) így meglehetett volna a 3. nyelvvizsgám is érettségire, amire most már kevesebb időm van. Ezen kívül nagyobb lenne a szám is.
2017. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Durva mert elgondolkodtató, de arra jutottam nem mennék vissza. Attól vagyok ma az aki, mert megtörténtek olyan dolgok amik nem mindig voltak jók.


Max olyan dolgokat tennék meg mint a lottó nyerőszámok visszajuttatása önmagamnak :)

2017. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Minden így volt tökéletes. Akármennyi kínt is okoztam s akármennyit is szenvedtem.


Max egy egy tanácsot hagynék magamnak egy cetlin asztalomon, de nem mennék vissza máshogy megélni.

2017. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tegyük fel nem lehetne sok mindent megváltoztatni, szóval nem fektethetnék előre a Facebookba vagy ilyesmi, tudva mekkora siker lesz, akkor kb 12-13 éves koromig mennék vissza. Ekkor lett volna lehetőségem elmenni Amerikába tanulni. Nem is haboznék. Nem bánom az életem, de szörnyen sok hosszú szenvedés és küzdelem árán tartok ott ahol, és kicsit könnyebb lett volna másképp.
2017. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egészen embrió koromig. Szépen kicsusszannék, hogy ne születhessek meg.
2017. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!