Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem lefeküdt a fiunk barátnőjével?

Figyelt kérdés
25 év házasság, elsők voltunk egymásnak, nagy szerelem volt. Két felnőtt fiunk van. Az esetben a kisebbik 20 éves fiam érintett és 19 éves barátnője. Lefeküdt vele a férjem...Megállt bennem az ütő, a fiamtól tudom, mert bevallotta neki a barátnője és nyilván azonnal szakítottak. Még állítólag azt is mondta neki, hogy már most tágabb, mint a feleségem 25 év és két szülés után...Annyira megalázó. Még magamhoz sem tértem. Nem kérdés, hogy válni fogok. Csak nem tudom, hogy dolgozzam fel....

2017. jún. 30. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a férjem anyámmal kavart, vagy fordítva, sosem fogom megtudni ki kezdte...lényeg hogy el akartak zavarni otthonról, volt balhé, tettlegesség is egyik sem vallotta be ...egyszer visszafordultunk korábban a gyerekkel akkor jött ki a szobájából.....onnantól méla kuss mit is csináltak..

A férjemtől elváltam de anyámtól nem tudtam, egész életemben meg fogom vetni bármit csináljon is bárhogy is próbál így tíz évvel az eset után jófej lenni:((((((

Sajnos ő mindig kikapós volt. Én meg pont az ellentéte mondjuk nehéz is így társat találnom, időnként alaposan mellélövök..:D

Nem lehet feldolgozni, hápogni lehet magadban max. milyen alulvezérelt emberek vannak. Szerintem ez keményebb mint a Te sztorid ott a gyereket sajnálom de nagyon!! persze, téged is..

Előző írt jókat hallgass rá..!

Sok szerencsét, és találj egy rendes embert magadnak azt kívánom..!

2017. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%

Jezusom,nem terek magamhoz...;(

Ha nem kamu a kerdes,nagyon sajnallak...

A ferjed duplan gerinctelen.

Tehozzad hutlen volt,de a fiat is megcsalta...egy jelltelen senki...

En bocsatottam mar meg megcsalast,de ez nem az az eset...

Sajnalom nagyon,ezen nehez lesz tullepned.

A fiad tudja mar???



Sok erot kivanok.

2017. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

Előző: " a fiamtól tudom, mert bevallotta neki a barátnője és nyilván azonnal szakítottak"


Egyébként simán el tudom képzelni, hogy a kiscsaj ki akart szúrni a fiaddal és behazudta az egészet.

Véget akart vetni a kapcsolatnak és azt akarta, hogy a fiad szenvedjen - össze is jött neki. :(


A részletek ismerete nélkül nem akarom a férjed mentegetni, de bőven elképzelhető ez is.

2017. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Pereld ki belőle amit csak lehet. Hűtlenség, nálad az ütőkártya. Ha a válásnál ne adja azt amit akarsz, akkor is meg kell kapnod emiatt. Amikor megtorlod a dolgot, mondjuk így, jobb lesz.
2017. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg az Amerikai szépség c. filmet
2017. júl. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen: Apósom Sógornőmmel feküdt le... szerintetek? Szintén kisebbik fiú barátnője.

Agyunka eldobtuk. Hányinger. Válás megvolt. Azóta nem igazán tartjuk annyira szorosan vele a kapcsolatot. Karácsony és szülinapok, de semmi több.


Szóval nem feltétlen kamu. Személyesen volt ilyen a mi családunkban is. Egyszerűen Apósom kénytelen kordában tartani a farkát.

2017. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok. Nem hajtok a százalékokra, de érdekelne, hogy miért hülyeség az értékelők 81%-a szerint az, amit írtam.
2017. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
..egyébként amit a 13-as írt sem rugaszkodna el nagyon a valóságtól...- de gondolom itt bevallotta a férj is..
2017. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Örülj, hogy csak lepontoznak. Sokszor inkább töröltetnek. Nőt ne támadj, és férfit itt ne védj, mert akkor ki leszel tiltva, de minimum törlik a hozzászólásodat!
2017. júl. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18!

Arról nem tudunk, hogy bevallotta-e a férj.

Abból indultam ki, hogy ha bevallotta volna, akkor azt is leírta volna a hölgy.

2017. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!