Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nagyon elhízott feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon elhízott feleség nagy küzdelem árán lefogy a férje miért viselkedik sokkal kedvesebben, tisztelettudóbban vele?

Figyelt kérdés

Ezt látom ismerettségi körben.

A férfi csalta a nejét, mások előtt nemegyszer tiszteletlenül beszélt vele és most mióta az asszony lefogyott a férj a tenyerén hordozza.


2017. jún. 14. 08:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"hajam fenék alá,mert megmarad a piacképessége,"


Mi ez a hajmánia? Most nem azért de randa nőnek is lehet hosszú haja meg szépnek is rövidebb. Rövidet ne úgy értsd hogy fiús mert azt tudom hogy nem szereti mindenki de pl középhosszú ápolt haj....most nehogy már az legyen a jó nő akinek fenek alá ér a haja.

Másrészt: nem tudom tudod-e de ez nem úgy működik hogy én extra hosszú hajat akarok és akkor az lesz. Ha eleve töredezésre hajlamos vékony szálú a haj, akkor meg ne növessze olyan hosszúra mert igénytelen és csúnya...főleg ha még festi is. Hallottam már olyanról hogy a fodrász úgy könyörgött neki hagy frissítsen már a seggig érő hajon ami szőkítve volt meg agyon volt törve és kevés volt, de nem neki nem...hát aki ilyen génekkel van megáldva annak legyen középhosszú szép igényes és máris szép.

2017. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Mert bárki bármit is mondd, a nap végén a nő értékét nem fantasztikus személyiségben, vagy kiemelkedő intelligenciában lelik meg a pasik, hanem a külső megjelenésben.
2017. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen és a külső megjelenés az csak is az extra hosszú haj lehet mi? Meg a p.csaszoknya. Értelmes intelligens felnőtt nő ilyenben nem is mutatkozik, van rengeteg csinos szoknya miért kéne úgy villantani mint egy útszélinek?

Bár magyarázhatom én ezt olyan "férfiaknak" akik magazinokban látható "plasztikcsodákon" szocializálódtak...nektek van ez meg a kövér igénytelen zsíroshajú, aztán kész :D

2017. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a sok ügyvédjelölt làny sem èrtelmes akik szexyn villantva öltözködnek.

Èrdekes utolsó.

Vagy a sok szèp nő akik fogadàsokra jàrnak miniszoknyàban,nagy hajjal.

Akkor elmondàsod szerint Kedves Ferenc se fèrfi meg Majka sem sőt Trump mert mindnek fullos szexy felesègeik vannak.

Inkább ez tetszik nekünk.

2017. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem érti a többség, hogy az alapvető emberi tisztelet annak is jár, aki neked nem tetszik, mert vagy rondának, vagy épp túl kihívónak találod. Itt a probléma, amit a kérdező felhozott. Senkit nem érdekel, hogy hajlandó-e a férfi hozzányúlni a nőhöz otthon, mert alap, hogy emberként bánsz vele akkor is, ha nem áll fel rá a cerka.
2017. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
93%

45%-os de értsd már meg hogy miniszoknya és miniszoknya között is van különbség. Én nem tudom hogy te milyen "hú de intelligens értelmes lányokat" látsz villantani, meg nem is érdekel. Én is nagyon sok csinos, értelmes lányt nőt látok (munkahelyen is), de egynek sem láthatja senki a p.csáját. Szoknya, csinos harisnya, elegáns felsők. Ennyi. Ezzel már bőven csinos egy csaj. Ami nem eladó azt nem pakolja ki senki a kirakatba, aki meg kanapé interjúra készül meg nem tartozik a tárgyhoz.

Nem tudom milyen értelmi képességre vall az, hogy a szexy öltözethez mindenképp ki kell tenni ami van.


Aki meg celebek nőivel jön azt meg már nem is minősítem. Sok gazdag csávó összeszedi az agyatlan buta tyúkokat akik önmaguk semmit nem érnének el (főleg nem azt a luxust amit a csávó biztosít nekik) de azért a nők vegyenek róluk példát nem? :D röhejesek vagytok.

2017. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy a sok szèp nő akik fogadàsokra jàrnak miniszoknyàban,nagy hajjal."


Aztán milyen minősítésben vannak vajon ott? Kellékként Mr pénzeszsák mellett dísznek? :D Bocs de mint mondtam ez ÉRTELMES INTELLIGENS NŐKNEK nem pálya. Annyi de annyi nőt ismerek akiknek jó diplomájuk meg munkahelyük van. Csinosak is, de mindegyik tud különbséget tenni a prosti kinézet és az ÍZLÉSESEN DÖGÖS kinézet között. Bár nem hinném hogy te tudod mi az az ÍZLÉSES. Menj ki a kocsisorra szedj össze valami húúúúú de szexyyy igénytelen rüfkét, neked ez a szint :D sajnállak.

2017. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Menj el Corvinusra rengeteg szexy nő van.

Tudom ők is rüfkék ez jön.

Tudod èn soha nem mennèk a sarokra,kicsit igènyesebb vagyok de köszi a meglàtàsodat,ha tèged èrdekel esetleg 😁

2017. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ennyi agyatlan hímet. Most már ott tartunk hogy csak az a nő csinos akinek ki van a segge. Ti láttok valami mást is a nőben a seggén-mellén kívül?

"Örömmel" látom hogy az igények a béka segge alatt vannak a celeb lányokat emlegetve. Ez ám a szint, hajrá hajrá.

2017. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem állok le veled vitázni amíg fogalomzavarban vagy.

Egyszerűen igénytelen vagy és ostoba. Annyi de annyi csinos nőies viselet van, amiből nincs ki egy nő segge. De hiába magyarázom ezt egy ilyen hülyének mint te. Szerintem kérd meg a nőket hogy járjanak totál pucéran az lesz az igazi. Bármilyen ruhanemű ódivatú és öreges :D

Nem érdekel milyen egyetemen hogy öltözködnek. Amúgy most essek hanyatt attól hogy mert a Corvinus?..mindenhol vannak nőcskék akik a lábuk szétdobásával akarnak érvényesülni, valaki már az egyetemen elkezdi.

Aki meg "csak" szimplán csinos és nőies akar lenni, az talál magának olyan ruhákat amiben nem néz ki útszélinek.

Jah meg vannak ám munkahelyek (megsúgom jogi terület ha már ennyire ezt hozod példának, és személyes ismerős elmondása alapján írom amit), ahol elvárt a nőies csinos öltözet, tehát nem ám nadrág, hanem harisnya meg szoknya, de meg van szabva hogy meddig érhet, tehát nem villantunk p.csát, meg a felső részre is vannak elvárások hogy mennyire legyen pl dekoltált stb...na akkor most mi van? Jah hogy az általad preferált csaj ismerősök ilyen igényes helyekre nem jutnak be dolgozni így nem is tudtad ezt? :D hát sorry ez van, menj és aggasd tele a faladat Zimány Lindussal a nagy "sztár" jogásszal, gondolom neked ő a netovább ha jogászokról van szó XD Szomorú is az ha az ember nem lát tovább az orránál.

2017. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!