Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családalapítás után meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családalapítás után meg kell változni vagy a másik félnek kell számolnia vele, hogy milyen életformába vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés
A pár már húszas éveik eleje óta együtt van, tehát bőven több mint 20 éve. a férfinak már akkor is utazós munkája volt. Mindig is járta az országot a munkája miatt. A nő így szerette meg, így ment hozzá. Már igen korán gyereket akart volna, a férfi nem érezte magát készen, csak nemrég mert gyereket vállalni. 8 éve. A munkájának típusa azóta sem változott, még mindig az országot járja. Van, hogy egy-két napot is folyamatosan is oda van. A gond, hogy a feleség mostmár ezt nem nézi jó szemmel, azt akarja, hogy otthon legyen mindig. Tényleg meg kellene változnia, és valahogyan más munkát végeznie, ami miatt nincs távol otthonról, ami ugye képtelenség, mert ez nem így megy, hogy parancsra feldobni a vállalkozást, és váltani, vagy a feleségnek kellett volna számolnia, hogy ha gyerek lesz, akkor is sokat lesz egyedül a férj munkájából adódóan?
2017. máj. 9. 08:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Űlhet otthon is a férj, akkor viszont az leyz a baj, hogy nincs annyi pénz.

Ezt meg kellene beszélniük, de szerintem ha így ismerte meg, így fogadta el, így éltek eddig, nem kéne a pasi változtatásával próbalkozni. Valószínűleg ezt szereti csinálni és nem is kevés pénzért...úgyhogy...beszéljétek meg de számolj a kevesebb bevétellel, a férjed "boldogtalanságával" és ezek következményeivel.

2017. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nincs joga ilyet kerni a felesegnek. Igy ismerte meg, es nyilvanvalo hogy, aki ilyen jellegu munkat vegez, az sosem lesz olyan tipus, aki utana otthon fog ulni egy 8-4-ig tipusu munkaban. Vagy ha megis, akkor annak hamar rossz vege lesz.
2017. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Feleségnek. Kicsit hisztérika lehet. Így fogadta el, a férfi ezt szereti, ha vállalkozó nyilván nem dobja fel parancsszóra és megy a bizonytalanban, mert a csajnak rózsaszín ködös álmai vannak. Ez az élet , élni kel, pénz kell, és nem hónapokra hetekre megy el, van idejük egymásra is. 1-2 napos folyamatos út nem a világ vége. Számos szakma van, amiben ez van. Kb 40 évesek. Azért ennél felnőttesebben kellene gondolkodni. És ha kb a férj 32 volt, csak mikor gyerek lett, az marhára nem volt késő. Nagyon úgy néz ki, a nő erőltette ezt a családosdit, gyerek stb, a férj meg fejet hajtott. Mondjuk hülye aki belemegy a kényelemből, de a pasik ilyenek. A nő ne gondolja, hogy mindenben meg fog változnia pasi.
2017. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
A feleség majd ne csodálkozzon, ha a pasi szeretőt tart és később majd lelép egy másikért.
2017. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a feleség, csak közel állnak a szívemhez. Ne írjátok, hogy ne foglalkozzak más dolgával, ahhoz túl közel állnak hozzám.
2017. máj. 9. 08:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember kapcsolatban van és gyereken is gondolkodik, azért csak megbeszéli, mi is legyen, hogyan fog működni. Kinek, min kéne majd változtatni, hogyan lenne a legjobb.
2017. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek,eltelt 20ev.Az emberek valtoznak,neha egy iranyba, neha nem.Olyan nagy keres egy embertol h ha gyereke van,probaljon meg a kozelben maradni?Ketten vallaltak.Ertem a ferfi allaspontjat is de attol h vkinek 20evesen x a munkaja,40evesen siman lehet y,csak meg kellene eroltetnie magat.Kerdezo a helyedben azert szetneznek h hogyan lehetne azt a vallalkozast ugy mukodtetni h a 8evesed ne csak a felesegedet lassa.


Jah es akkor ilyen alapon kijelenthetjuk azt is h kezdj el rettegni nehogy az asszony mast talaljon akit estenkent leapolhat.Ez nem igy mukodik.Kompromisszum kell,te egyelore csak a sajat igazadat fujod.

2017. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent ez az utazós munka? Nagyon nem mindegy, hogy hetente 1-2 napot tavol van teljesen, de azert van kozos szabadnap es a tobbi nap viszonylag emberi idoben er haza vagy heti hetbol 5-6 napot nem is latjak egymast?Az utobbit, ha csaladot akarnek en is nehezen toleralnam, bar hozza se mentem volna ilyen esetben, de az elso az teljesen vallalhato.
2017. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
A parom kamionos. Szeretnenk egyszer gyereket, de megmondtam h nem akarom magamnak megszulni. Elvileg majd uj munkat keres ha aktualis lesz, addig gyujti a penzt. Remelem h igy lesz, mert mar most elegem van hogy sokat tavol van.
2017. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a feleségnek van igaza.

Aki komoly párkapcsolatot, majd gyereket vállal, annak számolnia kellene azzal is, hogy néha bizony áldozatokat kell hozni a másikért/családért.

Jelen esetben, ha a férfi olyan sokat van távol tényleg, akkor igenis dolgozni kellene azon, hogy többet lehessen otthon, ez a gyerek és a feleség érdeke is. Ráadásul a gyereket gondolom nem magának szülte a nő, hanem KETTEN, KÖZÖSEN vállalták, így igenis illene törekednie egy jobb megoldásra.


Ezt a "így ismert meg, eddig így éltünk, fogadja el" hülyeséget meg gondolom azok mondják, akik hasonlóan önzőek, és nem lennének képesek áldozatokat hozni a gyerekükért.

2017. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!