Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Férjem,aki mindig hangoztatja,hogy ő nem tud 7 előtt felkelni, most fél 5kor felkelt,5kor elment valahová. Nem mondta meg,hová megy, annyit csak,hogy dolgára. Mikor később felhívtam más miatt, akkor szinte lerázott, hallottam a háttérben valaki sutyorgott,meg valami női hangot is. Egész délelőtt nem hallottam róla. 1 után hazajött, átvette a cipőjét és újra elment,állítólag fodrászhoz. De ezt sem akarta elmondani. A héten már előfordult,hogy 11 után jött éjjel haza. Mindig ugat,ha nincs ebéd. Most megfőztem, egy falatot nem evett belőle. ÉS még ő kérdezi,mi bajon,olyan durcásnak tűnök.
2017. máj. 4. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

:))


Kötelet neki.

2017. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy viccesnek tartod. Csak amikor nekem mindenről be kell számolni,akkor már nem olyan vicces,hogy fordítva nem így van.
2017. máj. 4. 13:45
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
És ki kényszerít rá, hogy együtt legyél vele? Kérdezz rá, ha nem hiszel neki és neked ez így nem jó, válj el. Én nem tolerálnám, mert nem az a baj, hogy 5-kor megy el, meg későn jön haza, hanem hogy titkolózik és sumákol.
2017. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

nekem is ez a bajom.mert miért nem lehet elmondani,ide megyek,itt érsz el,ha baj van.

a válás érik.

2017. máj. 4. 13:57
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy ez téged zavar, de nem azzal fog megoldódni, hogy itt hőbörögsz. A férjeddel beszéltél már erről?
2017. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem. Kiröhögött,majd elment.
2017. máj. 4. 14:02
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudo együttérezni veled, megérdemled!


Már RÉG el kellett volna válnod tőle...

2017. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
"Mindig ugat,ha nincs ebéd." Ilyen szókinccsel rendelkező nő nekem sem kellene. Vajon milyen lehetsz a valóságban? Tudod: Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2017. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Titkolózik, lelép, kiröhög, szerinted ő ugat... Megérdemlitek egymást, sok boldogságot!


(Persze, hogy semennyire sem tolerálnám, már a cuccai fogadnák őt az ajtóban, nem az ebéd)

2017. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a viselkedést mióta csinálja? Nagyon nincs rendjén, titkolózik és még tiszteletlen, semmibe is vesz :/
2017. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!