Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is nagy hiba volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy hiba volt Bradnek és Angelinának össze házasodnia?

Figyelt kérdés

Ma törülközés közben egyszer csak beugrott, nem tudom honnan, hogy milyen szépek voltak ők együtt. :)

Szerintem sokkal szerencsésebb lett volna, ha nem kellnek egybe na meg azért nehéz ennyi gyerekre figyelni. Embert próbáló feladat lehet, én biztos kiakadtam volna. Ti mit gondoltok erről?

L18



2017. ápr. 7. 11:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10. Ahhoz képest hogy nem érdekli az embereket elég jól tájékozottak. Nem is tudtam, hogy Angie bátyja volt megbízva szervezéssel, engem is új információként érintett.
2017. ápr. 7. 13:16
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
11.: nem ez volt a kérdés, hanem hogy MIÉRT érdekli az embereket? 18 évesen jobb szövegértésre számítanék tőled :D
2017. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Figyelemzavaros vagyok. Folyamatosan foglalkoztatnom az agyam h megfelelö izgalmi allapotban legyen.Mindent olvasok, mindig és egyszerre több mindent, nem csak bulvart. Egy lehetseges valasz a miertre.
2017. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen lelkileg mindketten tudattalanok, nem tudják megfelelően kezelni érzelmeiket-szükségleteiket. Várható volt, hogy össze fognak veszni.

Asszertív kommunikáció hiányát, eredményes vira-kunszenzus hiányát tudom elképzelni náluk.


Többször lehetett olvasni, hogy Pitt veri a gyerekeket. Ezt nyilván ő is megkapta kicsiként, rossz minta vésődött belé, nem írta felül, nem foglalkozott eleget magával, és nyilvánvalóan ez kb minden területre kivetíthető.


Jolienál pedig az örökbefogadási hajsza, a csöcskiszedetés és hasonlók is ilyesmit vetítenek. Gyermekkorban rögzült rossz viselkedésminták, amik aztán nem lettek tudatosítva, ezért alkalmazzák őket, ezért kompenzálnak, ezért cselekednek maguk ellen.


...és persze végtére is ezért lesz izgalmas egy kapcsolat, mint ahogy az övék is az lett. Csak aztán elmúltak az érzelmek, és nem tudták fenntartani az egészséges kötődést, társfüggőség vagy annak ellentéte is közbeszólhat. Végül elharapózott a kezeletlen feszültség...


Én azt látom, hogy felkészületlenek voltak egy komoly kapcsolatra, de nem felkészületlenebbek, mint egy átlag házaspár.

2017. ápr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12 miert kell kötözködni?

Utalom ha vki jobbnak tartja magat mint te 12es. De igaz ez nem az en dolgom.

2017. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb szétmentek volna úgyis, ha nem házasodnak össze. Brad bácsinak visszanyalt a fagyi. Én Jenniferre mondtam azt mindig, hogy jobbat érdemel, és szerencsére talált is jobb pasit:)
2017. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!