Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Már 8 éve házasok vagyunk van egy kislányunk. A férjem minden hétvégén eljár a haverokhoz és bulizni. Nekem persze sehova nem szabad mennem mert én biztos megcsalnám. Mennyire normális ez?
2017. márc. 12. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire sem normális!

Nem fair,hogy uralkodik feletted.

2017. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Vagy mindketten mehettek külön-külön, vagy csak együtt, de ez így szemétség. Mi az, hogy nem mehetsz, miért akkor megverne vagy elválna?
2017. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megverni nem verne de akkor tutira elhagyna
2017. márc. 12. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irány bulizni! Nem hinném, hogy elhagyna, csak egyre többet engedne meg magának. Mi az, hogy nem enged el, talán az apád vagy a tulajdonát képezed? Egy párkapcsolatban szerintem egyenlőek a felek és nem fölé-alárendeltségi viszony van.
2017. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél lúzer...
2017. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, csak a 8 év alatt szokta meg, hogy ezt így is lehet. Én is elmászkáltam néha, az asszony is, a megcsalás meg szóba se jött.

Olyan is volt már a hosszú életem során, de hát pont nem a látványos hétvégi kimaradáson.

Amúgy meg a 8 éves lányát ne hagyja ott, MINDEN hétvégén, hülye ez?

2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyna, ÉS?! Én cigánykereket hánynék, ha egy ilyen barom - ha már én nem váltam el tőle ezer éve - kirakná a szűröm.
2017. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!