Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a férjem?

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt már elég unalmas egyhangú a kapcsolatunk. Van tippetek hogyan tudnám feldobni a házasságunkat?
2017. márc. 8. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%

A házasságnak nem az a dolga, hogy izgalmas legyen. A szerelem természetesen elmúlik az esetek 99%-ban. A megtűrés és megszokás marad helyette. Ez sem rossz dolog mivel még mindig van melletted valaki aki segít ha szükséged van rá esetleg.


A házasság igazi célja az utód felnevelése megfelelő környezetben, mivel az ember ilyen módon örökíti önmagát.


15 év után pont olyan a házasságod amilyen az átlag. Keress egy hobbit és neveld a gyereked.

2017. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas alatt mit értesz? Mit csináltok egyáltalán?


1. szakítsatok időt egymásra

2. őszinte nyílt kommunikáció a problémák megoldására

3. 1-2 nap csak együtt gyerekek nélkül

4. menjetek el együtt valahova


Adsz magadra külsőre? Ő ad magára? Tehát a szexuális vonzalom még mindig meg van mind a két fél részéről?

15 év alatt remélem nem változtál házisárkánnyá, hogy meneküljön előled a párod.

2017. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
csald meg, az izgalmassá teszi a kapcsit
2017. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De még olyan fiatal vagyok ahhoz hogy szeretet nélkül éljem le az életem.
2017. márc. 8. 18:36
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel nem értem egyet. Igen sivár lenne így az élet. Igenis tenni kell érte, hogy ne legyen unalmas 15 év után se. Ha homokba dugja valaki a fejét és a hobbijába menekül az nem megoldás. De ehhez egyébként mindkét fél kell.
2017. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én hiába szerveznék közös programot ő nincs semmibe benne. Nem vagyok házisárkány és én igenis adok a külsőmre oda figyelek magamra
2017. márc. 8. 18:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor hagyd a közös programot.


mikor beszélgettetek utoljára egy nagyon jót?


ha nagyon rég, itt kéne először is kezdeni, hogy időt szakítotok arra, hogy leültök és egymással beszélgettek, és nem elbeszélgettek egymás mellett!

2017. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Mi 9 éve vagyunk együtt és nagyon nagy a szerelem. Igaz mi csak most próbálkozunk a babával, de nem tudom elképzelni, hogy 5-6 év múlva csak úgy legyünk el és az legyen az élet célja, hoyg felneveljem a gyerekeket. És akkor ha felnőttek, akkor akasszam fel magam vagy mi?


A kérdésre válaszolva: Anyumék még 40 év után is nagyon szeretik és becsülik egymást és még a gyerekeikkel szemben is megvédik egymást stb. Ők egyszerűen igyekeznek kettesben tölteni időt és 55-60 évesen is szexelni, mert ugye a lélek nem öregszik. Mindenképpen beszélgetéssel kezdjétek. Mond el neki, hogy több időt szeretnél vele tölteni és hogy vissza szeretnéd hozni a régi időket. Esetleg legyen randi este kijelölve. Ha másképp nem megy akkor akkor mikor a gyerekek már alszanak. tévézés helyett kinyittok egy üveg bort és beszélgettek stb stb.

2017. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne 15 ev utan akarj tenni hirtelen.

:)

2017. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs bent a közös programban? Ilyenkor mit mond? Én a szexuális életünket raknám először rendbe, mert tuti, hogy az sem jó, ha már a visszaszerzésről van szó. Mi például most azzal küzdünk, hogy ő délelőttös én meg délutános. alig találkozunk. De a múltkor bebújtam mellé éjjel pucéron... stb és egyből felébredt. Nagyon jó volt spontánnak lenni és ő is értékelte. :P
2017. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!