Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mit jelent a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a házasság?

Figyelt kérdés
Amikor ezt a szót hallod mi jut eszedbe róla? Hogyan képzeled a szerepedet feleségként, férjként?

2017. jan. 31. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Most hagyjuk abba ,mert még a végén férjhez megyek:)"


Lesz valami gyenge pillanatod, még ez is előfordulhat.

2017. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Ma már felesleges házasodni. Mert válásnál feleség kisemmizi a férjét. Akiket idáig megismertem mind elváltak.
2017. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra a hazassag egymas szeretetet, az egymas iranti tiszteletet, es csaladot jelent. Amikor az emberek probaljak kozosen, megbeszelve megoldani a mindennapos problemaikat ahelyett, hogy elmenekulnenek mashova.


Vagy amikor 30+ - 50+ ev hazassag utan is egyutt, kezenfogva mennek kirandulni (pelda a sajat csaladunkbol).


A mai vilagban, amikor az emberek egesz este a kanapen ulve nezik a valosagshow-kat a tv-ben, vagy jatszanak a telefonjukon, mikozben tojnak a hazastarsuk fejere, a hosszu hazassag egyre ritkabb jelenseg sajnos.

2017. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
Számomra a lelki nyomorúságot és a más szerinti élet megnemszokását. A család idiótaságainak lenyelése. Ilyenek. Ha meg elmész 2-3 órára nagy ritkán akkor te vagy a legxarabb..stb..
2017. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Már ismerem magam ebben a szerepben.

Csak a kínzás, szenvedés jut róla eszembe. Egy olyan hazárdjáték, amiben csak a ház (nő) nyerhet...

2017. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

Túl sok felesleges papírmunkát.

A házasságok 70%-a válással, 30%-a halállal végződik. Számomra egyik opció sem szimpatikus. Nem tudom melyik a rosszabb...

2017. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy házasságban a felek mindent megosztanak egymással, nincs titkuk egymás előtt. Azonban van privát szférájuk. Ahhoz, hogy egy kapcsolatból házasság legyen fontos a kompromisszum. Legyünk megértőek a másikkal, egyre inkább azt látom a mai kapcsolatokban, hogy kisebb-apróbb dolgokat is felhánytorgatnak a másik félnek, ahelyett hogy normálisan megbeszélnék. Másrészt, a házasságban már szeretet van és nem szerelem, legalábbis véleményem szerint ez idővel kialakul, sokan nem tudják, de a szeretet nem olyan intenzív és úgy vélik, hogy kihűlt a kapcsolatuk. Nem tudnak szeretni. Na, de nagyon elkanyarodtam a témától.


Kölcsönös megbecsülés és bizalom, egymás szeretete. Számomra ez fejezi ki legjobban a házasság mibenlétét.


24F

2017. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

En felesegkent ugyanaz maradtam. Nekem a hazassag inkabb csak azt jelenti hogy szilardan elhataroztuk magunkat a csalad elott. Szoval nem csak ugy logunk a levegoben.


Nekem ez inkabb olyasmi mint az erettsegi. Egy merfoldko. Szerintem a nagy dolgokat meg kell unnepelni es a hazassag egy fontos unnepseg. Valaminek a kezdete es lezarasa. Es persze el lehet valni de en elmondhatom hogy volt legalabb egy nap az eletunkben mikor mind a ketten oszinten hittuk es akartuk hogy egyutt eljuk le az eletunket.


Aki meg csak nem is gondolkodik a hazassagon az sose eli meg ezt a pillanatot.

2017. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem sokat jelentett! Biztonság, szeretet... szívesen háziasszonykodtam, a férjem kedvèben jártam, örültem, boldog voltam. De nyilván látszik a múltidőn h ez már nincs így. Ha visszatekerhetnèm az időt soha de soha nem mennék férjhez. Legalábbis hozzá nem... kár h későn ismerjük meg igazán a másikat. Egyébkènt mindezek ellenére házasság párti vagyok! Csodálatos így összatartozni valakivel akit szeretsz és aki viszont szeret!
2017. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!