Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináltatok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikkina88 kérdése:

Mit csináltatok volna a helyemben? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Férjeméknek volt céges évzáro vacsora.másnap reggel o ment dolgozni.ugy ment el este 6kor h idoben itthon lesz, hisz másnap dolgozik meg csak egy vacsorárol van szo. az étterem ahova mentek tudomásom szerint éjfélig tart nyitva.hajnali fél2kor még nem volt itthon.írtam neki sms-t nem reagált, probáltam hivni nagynehezen 3x-ra felvette és még o volt meglepodve h mit telefonálgatok hisz még mindenki ott van.nagyon aggodtam h hol lehet. csak azért reklamáltam h miért nem tudott legalább egy sms-t írni h ne aggodjak, tovább maradnak.ennyi sztem járt volna.erre még o van megsértodve és nem szol hozzám...
2017. jan. 22. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Valahol jogos a részedről is,hogy aggódsz, és a valahol jogos a férjed részéről is,hogy amikor tudtad hová megy miért is hívogatod. Annyira azért nem kapnám fel a helyében a vizet csak azért mert aggódtál Érte! Beszéljétek meg, lehet,hogy azt hitte nyomozol Utána. Féltékeny tipus vagy egyébként?Mert akkor biztos ennek tudta be a hívásodat!Ha nem vagy az, stabil a házasságotok, akkor nem kellene ebből ügyet csinálnia. kivéve persze ha tényleg "vaj van a füle mögött" és legjobb védekezés a támadás alapon mentette magát azzal,hogy még játsza a sértődöttet.
2017. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Arra én is kíváncsi lettem volna, hogy hol van és ki az a mindenki, ha éjfélig van nyitva az étterem...
2017. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi céges vacsinkon az étterem 11ig volt.nyitva mégis mindenki hajnali kettőig maradt. Hogy hogyan? Átmentünk egy kocsmába. Varázslat.

Nem normális, hogy nem írt se semmi. Egy sms ilyenkor belefér.

Egyébként szokott eljárni? Akkor hogy viselkedik?

De ez tenyleg baromi fura, hogy ki van akadva.

2017. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem jár el sehova, kivéve heti 1x focira.nem vagyok tulzottan féltékeny tipus, nem jellemzo.nekem is csak azzal volt bajom h kb 11 korul vártam ot haza.amikor hivtam igaz már ingerultebb voltam a kelleténél talán mivel aggodtam is meg persze duhitett is h hh nem képes még csak szolni sem.
2017. jan. 22. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
A céges vacsora kötetlen kikapcsolódàs a kollégàk körében.Jobban jàrtàl volna,ha alszol,a bizalmatlankodàs helyett.Nyilvàn az étterem utàn még àtmentek màshova is szórakozni,de ez eleve benne volt a pakliban.Szerintem te nem bízol a férjedben,és ez szépen mérgezi is a kapcsolatot.Ha valamit meg akar tenni,azt nappal is megteheti a hàtad mögött.Felesleges volt a para.
2017. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bizalmatlan de ha azt mondja h ekkor jon akk legalabb 1 sms-t kuldjon es akk nincs ez.mem hiszem h mas nem aggodott volna.tegyem hozza multkor o sokkal magyobb cirkuszt csinalt abbol.j ovibol kesobb ertunk haza mert bementem uzletbe is.es mar aggodott nem lett e bajunk.
2017. jan. 22. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Amugy egy ceges vacsinal addig tart nyitva az etterem amig van fogyasztas... nem hulyek...


En nem hivtam a ferjem ceges bulikor. Azt beszeltuk meg, majd hiv ha menjek erte. Ejfelkor elaludtam aztan 2 korul erte mentem. Eszembe se jutott volna hivni, tudtam nem veszi fel, valoszinu meg se hallja.

2017. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!