Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha együtt éltek évek óta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek évek óta egy lánnyal, aki már 30 fölötti, jól megvagytok, mi az oka annak, hogy nem veszitek feleségül?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 15:44
1 2 3 4
 1/34 fru_ ***** válasza:
91%
Nincs rá oka, hogy változtasson ezen. Sőt, talán még kockázatosnak is tartja, hogy esetleg véget ér a "lábat szét, sört ide" időszak.
2016. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
36%
Változtatni azon ami jol bevállt?
2016. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%
mert nem akarok egy válópert 7 év múlva, na meg anyagilag se akarok benne tönkremenni.
2016. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Így kényelmes neki. Miért is venné el, hiszem így is megkap a nőtől mindent... A házasságból nem lehet olyan könnyen kitáncolni, ha ráun.
2016. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%

Mert vannak akik úgy gondolják, hogy a házasság nem egy létfontos dolog és lehet, és szeretnének is anélkül élni.


Csak az a baj, hogy egyeseknek elképzelhetetlennek tűnik, hogy csilivili gyűrű, esküvő tűzijáték, galambocskák meg coskordobálás nélkül is lehet egy hosszú boldog kapcsolatot is leélni.

2016. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem. És akiknek így jó, azok később sem szeretnének a jelenlegi barátnőtől, vagy akár mástól gyermeket?
2016. szept. 12. 16:49
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
várja az igazit.
2016. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a házasságtól függ a gyermekvállalás, csak akikre a fenti kérdés vonatkozik, náluk egyik helyen sincs gyermek. És annyira érdekelne, hogy akkor ők ilyen "modern" módon akarnak berendezkedni,és kész?
2016. szept. 12. 16:50
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, hogy ők így akarnak élni.
2016. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem érint személyesen a probléma, de gondolom más azért nem akarja ilyenkor elvenni a nőt, mert így is megkap mindent, minek kell ehhez "papír"? (én nem csak papírnak tartom a házasságot, de gondolom más így gondolja)
2016. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!