Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságkötés után a lakcím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságkötés után a lakcím is megváltozik?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a férjem anyukájának a tulajdonában van a lakás és nem akarja kitölteni a lakcímváltozáshoz a papírt.Ez így azért lesz érdekes mert az én állandó lakcímem Tiszántúlon van a párommal pedig most a Dunántúlon vagyok.
2016. szept. 12. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a párod anyja nem akar hozzájárulni, hogy bejelentkezz az ő tulajdonában lévő lakásba. Nos, amíg így van, addig hivatalosan a tiszántúli címed fog élni, ami nem praktikus. A házasságkötés nem jár automatikusan címváltozással, azt külön kell intézni, ha anyós nem akarja, akkor jó idők elébe nézel :(
2016. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tudom mert nagyon ellenséges volt velem de így nem tudok mit csinálni. elköltözni sajnos nem tudunk mert nekem nincs munkaviszonyom amit a férjem keres az pont elég egy hónapra és ráadásul babát várok, a férjem anyja csak megkeseríti az életünket.
2016. szept. 12. 09:36
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
És akkor mi van? Nem tök mindegy, hova vagy bejelentve? Én is a szüleimhez vagyok, nem is tervezek ezen változtatni. Mi ezzel a gond?
2016. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Ha ha, még véletlenül sem te keseríted meg az anyós életét, amikor beköltözöl a házába, nem dolgozol és még oda is szülsz a semmire. Gratulálok.
2016. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a lakcímed megváltoztatni, az anyósnál elég tartózkodási helyet megadni.

[link]

Megmondhatod neki hogy ebben az esetben nem kell attól tartania hogy téged nem dobhat ki amikor akar.

Ez arra jó, hogy a tartózkodási helyre bejelentve kérheted oda a postád és a postás át is adja ha a lakcímkártyádon szerepel.

Nekem is így van.

2016. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A férjemmel megbeszéltük hogy bevállaljuk a babát már nagyon szeretett volna gyereket. Tudjuk nagyon jól hogy mit vállaltunk.
2016. szept. 12. 11:03
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

6: Nagyon tudhatjátok. Te írod, hogy a férjed pénze is alig elég. Ha gyerek lesz, még több kiadásotok lesz.

Örülj inkább, hogy ott lakhattok és anyós nem zavart már el régen.

2016. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha elzavarna én el is mennék a férjem is jönne de ő az unokáját csak akkor látná ha eljönne hozzánk az biztos. Én nem jönnék ide többet
2016. szept. 12. 11:27
 9/19 A kérdező kommentje:
A férjemmel együtt döntöttük el hogy babát akarunk ő mondta hogy vágjunk bele
2016. szept. 12. 11:40
 10/19 anonim ***** válasza:
És az anyóst is megkérdeztétek, akinél laktok?
2016. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!