Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel szabad ajánlani ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szabad ajánlani ilyen "párcserét"?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy házaspárral, ahol pont ugyanaz a probléma, mint nálunk, csak fordítva: náluk a férj aktív, járna sportolni, kirándulni, mindenfelé, a feleség meg otthon ülne inkább, nálunk pedig nekem van több igényem ilyesmire, míg a férjemet beszippantja valamelyik monitor. Vajon fel lehet ajánlani sértődés és félreértés nélkül, hogy mi lenne, ha mi ketten eljárnánk, míg ők otthon molyolnak? Vagy ezt csak azonos neműekkel lehet megtenni, anélkül, hogy bárki szexet képzelne hozzá?


Ti megsértődnétek, hasonló helyzetben (már nyilván az én férjem és az ő felesége helyében) vagy örülnétek, hogy végre békésen trónolhattok otthon, nem titeket nyúz a párotok, hogy menjetek már velük olyan programokra, amikhez semmi kedvetek? Harmincasok vagyunk, ha ez számít.


2016. aug. 31. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Beteg ötlet lásd be. Ezért kell olyan párt sőt férhet választani akivel összeilletek. Vagy te bevetted ezt a kamu dumát, hogy az ellentétek vonzzák egymást? Miért vagytok ti együtt? Szereted a férjed?
2016. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem kell sok idő, és tuti megcsalás és/vagy válás lesz belőle
2016. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez furcsa,hogy miért házasodtál össze egy otthonülő pasival,hogyha mindig mehetnéked van? gondolom nem az első randi után házasodtatok,hanem ismerted korábbról is. akkor nem volt baj?

én azt tanácsolom,hogy járj el inkább egyedül ezekre a programokra. és próbálj barátnőket szeretni. gondolom dolgozol valahol, ott nem tudtál ismerkedni?

vagy nincsenek más magyarok abban a városban(külföldön)?

de a pároddal is köthetnél kompromisszumokat. pl egyik hétvégén otthon vagytok és azt csináljátok,amit ő akar(Filmezni,játszani a gépen,akármi). másik hétvégén te választasz programot. akkor elmentek valamerre közösen. gondolom nem annyira antiszociális a párod kibírna 1-1 eljárkálós programot. amúgy is erősíti a kapcsolatot a közösen eltöltött élmények.lehet az egy mozi,étterem,kirándulás,városnézés,közös sport..bármi. de ha nagyon ellene van,akkor kezdetben csak havi 1-2 alkalommal rángasd ki a gép elől. fokozatosan de biztos sikered lesz. izgalmasabb az "igazi világ" mint a gép..

2016. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, hidd el, ennek nem lehet jó vége. Most még nem érzed a vonzalmat, ahogy valószínű a férjed sem. Viszont ha ezt elkezditek, akkor csak idő kérdése, hogy ez megborul.. Örülni fogsz annak, hogy el tudtok járni, örülni fogsz a sok közös dolognak. Rájössz, hogy milyen sok közös van bennetek és mennyire egy hullámhosszon vagytok. Aztán ha egyébként most nem is látod vonzónak, akkor ezek a tulajdonságok megszépítik és vonzódni fogsz hozzá..majd azt érzed, hogy beleszerettél. Ami amúgy egyáltalán nem biztos, lehet, hogy csak lángolás, mert ugye a férjed nem tud megadni neked mindent.. de ez akkor is ott lesz és úgy fogod érezni, hogy teljesen belezúgtál.


Ez lesz! Akkor is, ha most nagyon tiltakozol, hogy márpedig nem..


NEm pont ilyen szituációban voltam, de hasonlóban.. Sok időt töltöttem egy munkatársammal közös projekt kapcsán és ez épp elég volt. Ráadásul épp valami hiányzott a kapcsolatomból. A végére úgy éreztem, hogy teljesen beleszerettem. Aztn elhatárolódtam és visszataláltam a páromhoz, és ennek nagyon nagyon örülök. Azóta megint olyan szerelmes vagyok, mint az elején.


Na hát nem mindenki kap észbe időben.


Szóval a helyedben nagyon nem mennék ebbe bele.

2016. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 fru_ ***** válasza:

Nem értem ebben mi a csere?

Te menjél nyugodtan kirándulni, akár azzal a pasival is, de,hogy ők miért üljenek össze monitort nézni, azt nem tudom. Persze, aki sohasem túrázott az azt gondolja, hogy az a dugás szinonimája, de hát az csak az éhes disznók álma...

Egyébként tényleg lehet itt válás is, de nem azért, mert te mással sportolsz, hanem mert ennyire különböző

emberként házasodtatok

2016. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy veszélyzóna! Lehet, hogy most nem gondolsz szexre a másik páros ellenkező nemű tagjával, azonban a közös élmények akár azt is előhozhatják..... Én nem örülnék, ha a férjem egy baráti házaspár nő tagjával járna szórakozni, sokkal inkább próbálnánk az arany középutat megtalálni ebben a témában.
2016. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!