Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel szabad ajánlani ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel szabad ajánlani ilyen "párcserét"?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy házaspárral, ahol pont ugyanaz a probléma, mint nálunk, csak fordítva: náluk a férj aktív, járna sportolni, kirándulni, mindenfelé, a feleség meg otthon ülne inkább, nálunk pedig nekem van több igényem ilyesmire, míg a férjemet beszippantja valamelyik monitor. Vajon fel lehet ajánlani sértődés és félreértés nélkül, hogy mi lenne, ha mi ketten eljárnánk, míg ők otthon molyolnak? Vagy ezt csak azonos neműekkel lehet megtenni, anélkül, hogy bárki szexet képzelne hozzá?


Ti megsértődnétek, hasonló helyzetben (már nyilván az én férjem és az ő felesége helyében) vagy örülnétek, hogy végre békésen trónolhattok otthon, nem titeket nyúz a párotok, hogy menjetek már velük olyan programokra, amikhez semmi kedvetek? Harmincasok vagyunk, ha ez számít.


2016. aug. 31. 17:28
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ezt én veszélyesnek gondolom. Vonzalom támadhat, ami később lehet probléma.
2016. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt a férjeddel kell megbeszélni. én pl jobban örülnék,hogyha a barátnőiddel,munkatársnőiddel járnál el. nyilván ha a pasival akarsz akkor vele, de nem lennék elragadtatva tőle,hogy más pasival mész kirándulgatni
2016. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja de várjatok már, árnyalom a képet. Külföldön élünk 1,5 éve, összesen két házaspárral barátkoztunk össze ez idő alatt, és egyik nő sem eljárkálós. Ez így számít? Amúgy a világon semmi vonzalom nincs köztünk, szimpátia van, de "olyan" feszültség semmi.
2016. aug. 31. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Majd lesz,ha összejártok edzeni! :-)
2016. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Kérdező...Nyugodtan veheted SZÁZ SZÁZALÉKNAK AZT,hogyha megcsináljátok ezt a rendhagyó "párcserét" akkor csak IDŐ KÉRDÉSE lesz az,hogy "mikor fogtok egymásba habarodni" a másik fél megfelelő házastársával...Szóval ha nem akarod megcsalni a párodat,úgy ESZEDBE SE JUSSON ez a képtelen ötlet többé,amit felvázoltál itt nekünk...Persze ha titokban nincs ellenedre egy új házastárs majd idővel,akkor viszont csak csináljátok meg nyugodtan ezt a sajátos cserét...Csak előtte GONDOLD MAJD ÁT AZT alaposan,hogy valójában mit is szeretnél a lelked mélyén...
2016. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező, ami késik, nem múlik.
2016. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem orulnek ha a ferjem a baratja felesegevel punnyadna, mialatt en a barattal kondizok.Ido kerdese h mikor lesz vege ennek a F-N "baratsagnak" es legalabb 1 hazassagnak.
2016. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg, ekkora baromságot meg nem hallottamXDD párcsere házastársak között? Hat en tuti kiakadnek mar bocs. Ha mehetnék es van menj egyedul vagy egy baratnoddel de ne a másik hazastarsaval jarogass el ide oda. Mellesleg lehet ha ezt felveted a másik párnál mar egyikkel sem fogsz eljárni sehova
2016. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te rágyulladtál a férjre! :-)

Elég átlátszó ez az ötleted,a férjed egyből vágni fogja,hogy csak alá akarod tenni magad a másik fickónak!

Nekem legalábbis eszembe nem jutna más férjével edzeni járni,inkább megyek egyedük!

2016. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bence_ ***** válasza:
81%

Neked miért a párcsere jut az eszedbe.

Ha ez fel se merülne akkor szimplán "Bélával" kirándulsz egyet.

2016. szept. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!