Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem működik a kommunikáció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a kommunikáció?

Figyelt kérdés

A legtöbb házasság a rossz vagy semmilyen kommunikáció miatt megy tönkre.

Nálunk is.Hiába próbáltam többször szépen kérve,elhívtam étterembe,hogy semleges helyen beszéljünk stb. Hárít,elzárkózik.Ha sírok,megkérdezi mi a baj,s ha elmondom,magamra hagy,bezárkózik a másik szobába.Ha veszekszem, én vagyok a szemét,ő ezért nem beszél velem meg semmit.De ez évek óta megy.Nem beszélgetünk,nincs közös program,gyakorlatilag külön szobában él.A napi teendőket beszéljük meg 1-2 mondatban,de zömében én intézem.


2016. júl. 8. 14:31
 1/6 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Halott a házasság azért.. Ez már bukta ha nem most akkor később, sajnálom.
2016. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így érzem.Csak lenne benne gerinc,hogy megmondja, ne törjem magam,ő már nem szeret.
2016. júl. 8. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Utólag már mindig sokkal nehezebb változtatni. Akkor működik "magától" és természetesen, ha a kezdetektől fogva nyíltan, őszintén álltok egymáshoz.

Az egésznek az az alapja, hogy mindkettőtöknek legyen igénye arra, hogy a kapcsolat működjön. Úgy tűnik, a férjedben ez nincs meg. Miért nincs? Próbáld meg továbbvinni a beszélgetést! Ha nem megy a kommunikáció, akkor próbálj meg arról beszélni vele, hogy miért nem megy! Mi kéne ahhoz, hogy megnyíljon? Mi változott meg? Érdekli-e egyáltalán az egész?

2016. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mår kėrdeztem, az a vålasz, mert veszekszem.Amikor szėpen kėrtem, amikor sīrtam, akkor sem mondott semmit. 1 ėve megy īgy, persze, hogy veszekszem.De lehet, inkåbb mår rėgen csomagolni kellett volna.
2016. júl. 8. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs már rá igénye, hogy működjön veled a kapcsolata:( Lehet van neki valaki más, ezért nem érdekli már a házasságotok. Bocsi hogy ezt írtam, de ez jutott eszembe először az érdektelensége miatt.
2016. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a baj, hogy nem érdekli az egész.
2016. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!