Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek 22 év után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 22 év után lehet szerelmesnek lenni a férjünkbe, ugyanúgy, mint az elején? Annyi válás van, hogy ilyen létezhet?

Figyelt kérdés

#év #szerelmesnek
2016. júl. 4. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azt mondják egy idő után már nem szerelmesek a párok, hanem átalakul egy erős szeretetté.

Bár jó lenne, ha megmaradna a szerelem, ami annyit tenne, hogy örültök, ha meglátjátok egymást, várjátok egymást, lesitek egymás szavát, egymás kedvében jártok, stb. Foglalkoztatott már engem is a kérdés, bár én még csak 20 éves vagyok és lány.

2016. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

kizárt.


te ugyan az vagy, mint 22 évvel ezelőtt? ő ugyanaz, mint 22 éve?

ha nem, akkor hogy lehetnétek egymásba szerelmesek ugyanúgy?


szerelmesek lehettek, de hogy ugyanúgy, az kizárt.

2016. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ujra es ujra bele lehet szeretni egymasba.

Randizatok setaljatok beszelgessetek uj helyen csinosan meglatod menni fog

2016. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még csak négy éve vagyok házas, így még nem beszélhetek tapasztalatból. Mindenesetre két ember kapcsolata folyamatosan fejlődik, alakul, és ezt el kell fogadni. Biztos vannak, akik 22 év után is szerelmesnek érzik magukat, ami valószínűleg bennük dől el; egyszerűen képesek valakit feltétel nélkül ilyen erősen szeretni. Az viszont gyakoribb, hogy - ahogy előttem is írták - a szerelem átalakul mély szeretetté, amit nem szabad valamiféle langyos, aszexuális érzelemnek értelmezni. A pár jó esetben továbbra is megmarad férfinak és nőnek egymás számára, egyszerűen már nem egyfajta vak, kamaszos rajongással szeretik egymást, hanem komoly és megfontolt érzelmekkel. Itt hibáznak sokan: mikor elmúlik a kezdeti boldog, izgatott érzelem, azt úgy fogják fel, hogy már nem szerelmesek. Bizonyos idő, kor, stb. után már mást kell várni a szerelemtől, nem kamaszos rajongást.
2016. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szerelem... Szerintem pont a rózsaszín köd az ami még nem az igazi erős szerelem. A valódi èrzelmek hosszú hónapok alatt alakulnak ki, egymàs megismerése àltal. Èn ezt tartom igazi szerelemnek, és ez alapjàn hiszek abban, hogy 2 ember 22 30- 50 èv utàn is szeretheti egymàst szerelemmel. 30 évesen nincs huszonéves tapasztalatom ebben, de azt érzem, hogy létezik ilyesmi, ès hiszek benne.
2016. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:

Semmit se lehet ugyanúgy, mint 22 évvel azelőtt.

A mi házasságunk a 22. évben még teljesen jó volt - de nem azért mert ugyanolyan szerelem lett volna köztünk, mit az elején. Gáz is lenne, ha két évtized alatt nem változna az ember.

2016. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy mint az elején? Mikor? Az első fél évben? Na az tuti nem, és ezt bárki megmondhatja, aki már élt 2 éves kapcsolatban akár.

De az a tiszteletteljes, szeretet és szexuális vonzalom, ami olyan, hogy mikor meglátod, dobban egyet a szíved, mikor a szemébe nézel mosolyogsz, mikor rá gondolsz elönt a melegség, mikor ölitek egymást, de más rosszat ne mondjon rá, mert megvéded...stb.


Igen ez azt hiszem megmaradhat. Ha mind a két fél akarja és tesz érte.

2016. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!