Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire elfogadható ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha a férjem úgy megy el itthonról, hogy nem szól róla, illetve ha munka után nem mindjárt jön haza akkor nem szól?

Figyelt kérdés

Telefonját nem mindig veszi fel.

Ma reggel elment az apukájához, nem szólt, mert még aludtunk, telefonját sokadszorra vette csak fel, mikor hazaért nem értette mi ezzel a probléma.


2016. jún. 5. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy számodra nem fogadható el... és érthető is. magyarázd el neki, hogy rossz érzés neked, és nem is kerül sok energiába ezt a kérést teljesíteni. ha értelmes ember, tuti felfogja. annyi fontos, hogy ne mérgesen, hisztizve közöld ezt vele, hanem nyugodtan magyarázd el.
2016. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem lenne elfogadhato. Ha alszom, akkor az semmibe nem tellik, hogy az asztalon hagy egy cetlit. Ha nem veszi fel lehet veletlenul le volt nemitva azzal nincs semmi. De azert egy alap tajekoztatas kene Legyen.
2016. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen alapvető és természetes dolog, hogy ha megyek valahova, akkor arról szólok a másiknak, illetve azt is jelzem, hogy nagyjából mikorra vagyok várható (vagy ha nem tudom, akkor ezt is mondom). Így elkerülhető az aggódás, idegeskedés.
2016. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ.


Ha munka után késik fél-1 órát mert teszem azt átugrott a szüleihez valamiért, elment a boltba kenyérért, megivott egy sört a munkatársaival -ilyenkor nem várom el, hogy szóljon. Eleve rugalmas a munkaidőnk, így sokszor megesik, hogy nem időre jövünk.


Ha reggel amíg alszom elugrik friss zsemléért,azt sem kell azért bejelenteni...


Ha több órás,tervezett programról van szó, elvárom, hogy szóljon. A fenti esetben én is mérges lettem volna, ha több órára eltűnik szó nélkül.

2016. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Kinek mennyire normális. Igaziból az a lényeg, hogy téged ez zavar és együtt kell rá megoldást találnotok.


Engem pl. nem zavarna, bár a férjem nem ilyen, de én ilyen vagyok. Gyakran csórikám hazajön és nem talál itthon, meg sokszor csak este tízkor jövök meg, mert pl. délután felhívott anyám/nagyanyám/akárkicsodám, hogy menjek már el hozzájuk virágokat kiültetni, segíteni sütni valamit, mert vendégeik jönnek, vagy van tepertő meg zsír, hozzak belőle, vagy akármi, aztán ottragadok, mert akkor már mielőtt hozzájuk megyünk végig járunk pár üzletet, utána mást is csinálunk ott is stb. Én se szoktam neki ezt bejelenteni, hogy megyek, hanem ha anyám szól, és van kedvem, vagy ha nem is hív, de van kedvem, akkor fogom a táskám és lépek. Ha fel is hívom a férjem ezzel kapcsolatban, akkor max. azért, hogy "figyelj szívem, megálltunk anyámmal a tescoban, neked kell innen valami?" Vagy mondjuk eszembe jut valami és akkor szólok, hogy figyelj már anyámnál vagyok, ha hazaérsz teregessél már ki, mert elfelejtettem. De külön azért sose szólok, hogy értesítsem hova mentem és meddig leszek, mivel utóbbit sokszor én se tudom.


A férjemet se különösebben izgatja, ha nem talál itthon, mert tudja, hogy elvannak az asszonyok a családban, aztán majd előbb-utóbb jövök, vagy ha kell neki mondjuk nagyanyám lekvárjából egy, akkor felhív, hogy hozzak már, ha jövök, vagy mit tudom én, nézzem meg, hogy nem hagyta ott a pulóverét, mikor legutoljára együtt voltunk stb. Mi abszolút nem vagyunk féltékeny típusok, meg sem fordul a fejünkben, hogy a másik biztos görbe utakon jár, meg úgy vagyunk vele, hogy ha meg baleset érte úgy is értesítenek.. ;)


Engem bosszantana is, ha be akarna szabályozni, ezt már csak egy hajszál választja el attól, hogy szinte engedélyt kér az ember, vagy jóváhagyást vagy nem tudom.

2016. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem két kiskorú gyermekünk van, én három műszakban dolgozom, szerintem mindenképp illene egyeztetni márcsak a gyerekek felügyeletének megoldása miatt is.
2016. jún. 6. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinél hogy van, nálunk ez nem fordul elő. Alap, hogy mindig szólunk egymásnak. Megtiszteljük egymást azzal, hogy szólunk, mert mindketten elég aggódósak vagyunk. A férjem akkor is fel szokott hívni, ha 10 percet vagy többet késik a vonat. Én is hagyok üzenetet, vagy írok egy smst, esetleg felhívom, ha nem leszek itthon mikor hazaér, mert amúgy én érek haza hamarabb, de ha el kell mennem, értesítem.
2016. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

a férjed nem kisfú, és te nem az anyukája vagy, továbbá csendőrt se játssz egy párkapcsolatban.

felnőtt ember!

ezzel tudjátok a pasikat a legjobban elmarni, az örökös ellenőrzéssel,számonkéréssel, gyanakvással stb. ma lehet, h. azért nem szólt, mert még aludtatok!

2016. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
A telefon nem póráz. Sem távfelügyeleti eszköz.
2016. jún. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!