Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elköltöznétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A férjemnek ez a második házassága, nekem az első.A lakás, amiben élünk a férjemé, korábban együtt vették az első feleségével.Az egyik szobába elhozhattam a saját bútoromat, de minden más az első asszony ízlésvilága.10 évig éltek együtt, azalatt sok minden rossz állapotba került.Esküvő előtt mindenre volt ígéret, rendbe tesszük, gyereknek szoba,ha jön, közös kassza stb. Ehhez képest külön kasszán vagyunk, saját pénzemen megcsináltattam,ami veszélyes volt, leszakadt stb., mert azt mondta minden jó így.Ami pedig nagyon fáj, minden vitánk (bármi miatt legyen) azzal zárul,hogy ez az ő lakása, takarodjak, jobb esetben csak költözzek el, ha bármi nem tetszik.Dolgozom, s nekem is van egy kis lakásom.Egy ismerősöm lakott benne, így nem kellett a rezsijére költenem, de most úgy alakul, hogy 1-2 hónapon belül másik városba költözik.Nem akarok így élni, hogy azt érzem,megtűrt személy, sőt cseléd vagyok valaki lakásában.

Van hova mennünk is a kisfiammal.


2016. jún. 4. 21:06
1 2 3 4
 11/33 Bence_ ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz.
2016. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.Jólesik, s egyben fáj is, hogy idegen emberek jobban törődnek velem, mint a férjem.

A munkahelyemhez közel van a lakásom, az óvoda inkább a probléma, mert itt jár oviba, a lakásomtól ez kb. 40 perc busszal.Remélem, átveszik közelebbi oviba.

2016. jún. 6. 20:23
 13/33 A kérdező kommentje:
Voltam kb.1 hônapja pszicholôgusnål.Azt mondta, nem szabad tanåcsot adnia,de våljak el, jönnek majd a pszichės betegsėgek nålam,a boldogtalansåg miatt, a gyerek meg lelkileg egyre sėrültebb lesz.
2016. jún. 6. 21:48
 14/33 Bence_ ***** válasza:
Át kell venniük a körzetes oviba.
2016. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Bence_ ***** válasza:
Persze. Döntenéd neked kell de a segítségével észre vehetsz új lehetőséget.
2016. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Igen,remėnykedtem, hogy lehet jobb, de mår csak a vålås maradt.
2016. jún. 6. 22:07
 17/33 Fish1 ***** válasza:
A válás nyilván fájdalmas lesz - egy ideig. Tekints rá úgy, mint valami újnak és pozitívnak a kezdetére.
2016. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ez valami vicc, hogy ezt így megkérdezed? Nos nálam nem kérdés. Már rég elköltöztem volna.
2016. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Igyekszem pozitívan nézni :)
2016. jún. 8. 21:09
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem vicc :( Tudom, sokan hivatkoznak arra, de reméltem, a gyerekünk családban nőhet fel.Meg szeretem is, én meg akartam javítani, de egyedül nincs értelme küzdeni, azaz megalázni magam.
2016. jún. 8. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!