Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tudnátok venni feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok venni feleségül egy olyan nőt, aki kétszer is félre csókolt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne, ha szereti.

Nem tudom manapság divatos lett a házasság, pedig szerintem nem mindenkinek való.

Rendkívül magas fokban tartalmaz és nem csak nyomokban:

1. Kötöttség, kötelezettség, felelősség.

2. Szex terén is teljesíteni kell, még 20-30év után is, ami nem könnyű.

3. Utódnevelés sem annyira egyszerű, mint a képeken.

4.Bármi jöhet betegség, baleset, bármi... és akkor is helyt kell állni.

Azoknak ajánlom, akik értékelni tudják a társ szeretetét, tevékenységét, létezését. Tehát ez nem tulajdonlást jelent, hanem egyenrangú társkapcsolatot.

Ha valakit ez kielégít és értékelni képes akkor vágjon bele, különben minek, csak szenvedés lesz belőle.

Az önzetlen szeretetre véleményem szerint a népesség töredéke képes, ezért is van, hogy a jó társkapcsolat viszonylag ritkának mondható, a többiek elvannak egymás mellett, annyi, hogy nem eszik meg egymást. Ez a zöm.

De ez akár hova mész a világba, ez így van.

Ennek az oka valószínűleg evolúciós. Különösen a "hím" fele igyekezett szerte szét szórni a magjait a nőstényekben. Lsd: állatvilág. Na ugye!

2016. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezekhez éretté, felnőtté kell válni ami manapság tényleg nem divat. Csak felelős felnőttek házasodjanak. A többség még 40 évesen sem az.
2016. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gyula1.0 válasza:
100%

Kedves nick nélküli, kit nevezzünk mondjuk "4+ pontban válaszóló"-nak!

Tetszik a válaszod ... végtelenül laza megfogalmazása. :)

Úgy tűnik, te nem születtél a hím egyedekre jellemző féltékenységgel. Igen, ahogy írod a hím szereti szétszórni a magjait, és valljuk be, ebből a párjának vajmi kevés hátránya adódik, mert a nőstény biztos lehet benne, hogy a saját gyermekét szüli meg. :) Míg azonban fordítva, ha a nőstény lép félre, a hím nem lehet biztos abban, hogy a saját gyermekeit neveli. Ezért az evolúció az ember esetében a férfiakba beépítette a párjának a kisajátítási vágyát. (Ez a legtöbb emlős esetében is így van.) Az a férfi, aki ez ellen küzd, az egy fixen beledrótozott erős érzelemtömeget próbál elfojtani. Boldogtalanság az eredménye. Ellenjavallott. :)

Ha jól sejtem te nő vagy. Ha igen, akkor szeretőnek ideális. ;-)

2016. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogyan csókolt félre 2x is?Szád helyett a seggedet,vagy hogyan?
2016. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ritka baromság ez a kisajátítási vágy. Miért is kellene vice versa valakit is? Én 25 éve jól elvagyok a nejem mellett. Örülök, hogy együtt lehetünk, beszélgethetünk, főzhetünk dolgozhatunk, általában egyfelé nézünk, de ha nem az sem gond, van közös fiunk és egyikünknek sincs erre meg arra tartalékban pár. Igaz nem vagyok túl érzelemgazdag, meg romantikus, de amit adunk egymásnak azt a szintet megpróbáljuk tartani. És megfelelő szabadságot adunk egymásnak, akkor megy el amikor akar, akkor megyek el amikor akarok. Szólunk egymásnak, hogy elmentem ide meg ide sosincs gond. Nem nézegetjük egymás telefonját, email dolgait. Minek, mindenkinek kell egy kis szabadság, senkire nem illik "ráülni". Az gyerekes. Inkább közös van bennünk, mint ellentétes. Fiatal korunkban, pedig mind2en jól kéltük magunkat. De, ha jönne egy 3., megbeszéljük, hogy gruppenbe még jobb a téma. Aztán ennyi. Szerintem az egyenlőség, az összhang, a szeretet, az empátia, a humor a lényeg a kapcsolatokban. De az, hogy valakire rátelepszem, merthogy az az enyém, ez dekadens és infantilis viselkedés.
2016. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Gyula1.0 válasza:
Kedves Hozzászóló, ki infantilisnek és dekadensnek nevezed a féltékenységet. Nagy szavak ezek a több ezer éves emberi kultúrák minősítésére. :) Ugyanis gyakorlatilag minden kultúrában a házasság megköveteli a nőtől a hűséget. Úgy látszik, hogy a férfiak döntő többségébe belekódolt féltékenység belőled hiányzik. Hm. Ilyen is van. Kösz, hogy elmondtad.
2016. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!