Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek lakást, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lakást, vagy inkább kocsit vegyünk? Mi a jó választás?

Figyelt kérdés
Ez persze csak költői kérdés volt, mert én meg vagyok róla győződve, hogy a lakás az értékállóbb. Anyukámnál lakunk már 5 éve és én szeretnék saját lakást venni, van 4 millió forint önerőnk is. De férjem nincs úgy oda a lakásvásárlásért, ő jól elvan itt ahol most vagyunk. Én viszont már unom, hogy egész életemben szimbiózisban éltem az anyámmal és minden vágyam, hogy külön lakjak a párommal. Nagyon jól megvoltunk amikor albérletben laktunk. A férjem viszont inkább kocsit venne és maradna itt az anyósánál. Mi a véleményetek? Ti hogy vélekedtek erről? (Egyébként 8 éve vagyunk együtt a párommal)
2016. márc. 20. 05:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lakást, egyértelműen.

Kocsiból inkább használtat. Újra felesleges költeni, mert nagyon viszi el a pénzt, pár év múlva meg semmit nem fog érni. Egy lakás meg mindig lakás.

2016. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én is megfontolnám, hogy jól választottam - e párt.
2016. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

lakást, egyértelmű


de most kiderült hogy párod nem akar leszakadni anyuciról, szóval tűrsz vagy válsz

2016. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

bocs a te anyudról

ami meg tényleg baromi fura

az ember menekülne anyóstól

de sztem neki kényelmes.

anyudnak is terhes már hogy ott vagytok!

2016. márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lakást és mi lakást is vettunk.


29N

2016. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!