Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért igazságtalan, ha nekem is fontos, hogy a férjem jól nézzen ki?
Mikor hozzámentem, egy jó pasi volt, karcsú, izmos, egy igazi kis kandúr. :)
OK, ritkul a haja. Ezt még ugye elviseli az ember, mert nem tehet róla.
De elkezdett pocakosodni, nem borotválkozik minden nap, évek óta nem mozgott, és a fogorvoshoz is illene elmennie.
Én szülés után visszafogytam, jobban nézek ki, mint valaha, és biztos vagyok benne, ha elhíznék, ő vagy válna, vagy megcsalna, mert undorodik a kövér nőktől.
Diétázzak, tornázzak, gyereket neveljek, dolgozzak, vezessem a háztartást, és közben nézzek ki mindig jól? Otthon sem kinyúlt melegítőben meg pólóban vagyok.
Neki lehet?
Egy ideje nem is kívánom vele a szexet, kérdezte az okot, és én elmondtam. Fogynia kéne egy 10-15 kilót, eljárhatna edzeni, mert így már nem vonzó nekem.
Erre halálosan megsértődött.
Itt a gyk-n is első, ha egy nő elírja, hogy a férje félrelépett, mindenki azon kárál, hogy biztos elhíztál, slampos lettél és azért, és megérdemled.
Fordítva nem lehet?
Nekem is hiányzik a szex, de nem egy bálnával.
Olyan kérdést vetettél itt fel, amiért sokan megköveznének, mint nők szégyene, a többség viszont szerintem megérti a problémádat.
Ha sokáig vagy együtt valakivel, természetes a változás. Öregszünk, ráncosodunk, megereszkedik a bőrünk, sőt, még hízunk is. DE! Van egy szint, ahol ez már átcsap a természetesből igénytelenségbe. Szíved joga elvárni egy bizonyos szintet a párodtól MINDEN téren, és ebbe a külseje is beleszámít.
Én még csak 21 vagyok, 2 éve élek a párommal. Testes, husis pasi, némi felesleggel. Imádom!!! De pl. megmondtam neki, hogyha belet, IGAZI belet növeszt, amin már a sör is megáll, x év múlva, azért szólni fogok, mert egyszerűen herótot kapok tőle. És ő is szólna, ha valami olyan negatív változás menne végbe a testemen, ami ellen tehetek. Ez így korrekt!
Ha a párod absztinensből alkoholistává változna 6 év alatt, jogosan szólhatnál, de ha ugyanennyi idő alatt 20 kg-t szed magára, akkor már kussolnod kell?
Ugyan már!!
Szerintem az ilyesmi minden embernek rosszul esne. Még neked is, ha az arcodba vágják hogy elhíztál, kövér vagy fogyjál le...Persze tudom tudom te tökéletes vagy és soha nem híznál egy grammot se.
Ha ennyire fontos az izomtibor típusú külső neked, akkor persze, mond meg neki, de lehet ezt normálisan is tálalni meg paraszt módon is. Nem mindegy mit mondasz, és hogyan mondod neki, milyen stílusban. Gondold át, hogy beszéltél vele és mit mondtál.
A többire amit még gondolok inkább nem térek ki.
"Amíg nem fogy le nincsen szeretkezés,mivel nem kívánod.Oldja meg magának,ott a sör és a keze."
Ez zsarolás.
Amúgy egészséges fogyásnál, ésszel 10kg (másképp nincs semmi értelme csinálni, mert csak a dupláját szedi vissza az ember) több hónap, fél év is lehet. Addig ne akarjon a férfi szexet? És akkor még a nő lenne megsértődve, ha a pasi félrelépne.
Nem zsarolás ez a tény,elhagyta magát igénytelen alak lett hát egye meg amit főzött,illetve inkább ne :)
A nő egy csinos nőies igazi nő,férje meg egy elhanyagolt dagadt,igénytelen lett,ilyen ne szexelni akarjon vagy ha igen menjen prostihoz vagy keressen egy hasonló szintű igénytele nőt.
Mivel a feleségét nem értékeli,ő odafigyel magára a ura meg nem,hát szégyellhetné magát,más a két kezét összetenné és elmondana 1500 miatyánkat,és törekedne,hogy mindig kívánatos legyen a feleségének.
Ő meg ezt eldobja mert eldobja,hát jöjjön össze egy ,,van rajta mit fogni" nővel ott mindegy hogy néz ki,nyilván a minősége olyan is lesz.
És igen 10kg fogyás minimum félév de inkább egy év,addig oldja meg,előre kellett volna gondolkodni,nem behízni mint egy ..........
isten hozott a házasság intézményében
minden nőre ez vár, csak a többségük már elébe szalad ennek, és alapból egy igénytelen állathoz mennek hozzá, mert imádnak szenvedni
"És igen 10kg fogyás minimum félév de inkább egy év,addig oldja meg,előre kellett volna gondolkodni,nem behízni mint egy ......"
Aztán meg megy a k.baszott hiszti, ha megcsal, brühühü...:'( :((
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!