Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyivel lesz kevesebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lesz kevesebb a szex ha megszuletik az első gyerek?

Figyelt kérdés
Hat eve vagyunk együtt, és most is kb csak heti egyszer kétszer csináljuk, amibe azt is beleszamoltam, amikor csak órál van, nektek ki a tapasztalatotok? A feleségem nem kíván többször mint heti egy és attól felek ha lesz gyerek még a jelen helyzet fog soknak számítani.

2015. dec. 31. 16:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ő nem engem nem kíván, hanem konkrétan a szexet nem. Elég neki annyi amennyit együtt vagyunk. A munka miatti fáradtsággal és a fogamzásgátlóval magyarázza. A gyógyszert el tudom hinni mert a tájékoztatójában benne van mellekhataskent a libidó csökkenés.
2016. jan. 2. 10:57
 12/18 anonim ***** válasza:
Huuuu igen,amikor en fogamzasgatlot szedtem abszolut nulla ala csokkent a libidom,baratnoimnek is...Szerintem valtsatok mas fogamzasgatlo modszerre.Tuti visszajon a kedve,ha urulni kezd a gyogyszer.Amellett meg tok felesleges hormonnal tomnie magat,ennyi szexert.A faradtsag is kozrejatszhat v behezebben hangolodik ra.De!!!!Sztem barmilyen no raveheto a szexre,megkozelites kerdese...Masszazs,gyenged simogatas,kenyeztetes es ha az agya js raall total be fog indulni... :) 29N
2016. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát azért ezzel nem feltétlen értek egyet hogy bármelyik nő rávehető mert nem ha nincs kedve/fáradt akkor lehet küzdeni de teljesen felesleges. Meg különben is ha mindig "küzdeni" kell a szexért és mindig csak az egyik akarja akkor az nem az igazi. Most váltunk egyébként óvszerre remélhetőleg hetek, hónapok múlva már visszatér a kedve.
2016. jan. 3. 13:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze biztos rossz,ha kuzdeni kell erte...En vegul mindig raveheto vagyok,ha epp nincs annyira kedvem.Partnertol fugg h mennyire csinal kedvet :) Valoszinuleg visszajon a libido gyogyszer abbahagyas utan 29N
2016. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mostansag annyira "rossz" volt mar a helyzet , bármennyire is akartam volna nyalni, nem engedte. Pedig csak hátra kellett volna dőlnie. Ennél jobban hogyan lehet egy nőt felizgatni? Sztem sokan értékelték volna. És hidd el nem egyszer volt ilyen, hanem sokszor akartam volna csak öt kényeztetni, mert imádom, de nem volt kedve.
2016. jan. 3. 20:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, kedves kérdező, ha fogalmad sincs az erogén zónákról, azok fontosságáról, helyes használatáról, valamint a női lélek rejtelmeiről, akkor ne csodálkozz, ha nincs kedve hozzád.
2016. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ok, Kösz, kedves utolsó hozzászoló, biztos csak nálam lehetett a hiba. Nyilván nem írom le részletesen, hogy mikor mit csináltam, mert se kedvem se időm rá. Meg különben is itt r@cskaznanak rá a tizenéves felhasználók.
2016. jan. 4. 09:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha tényleg komolyan gondolod, hogy Te nyalással kezded az egészet, mert az gondolod azzal lehet a leggyorsabban meg a legjobban felizgatni. Ráadásul azzal is beérnéd, hogy csak lefekszik és hagyja, akkor a Te készülékedben van a hiba. Ne csodálkozz ha heti eggyel beéri, ő meg nem is kezdeményez. Szerintem ennyihez sincs kedve, csak megteszi a béke kedvéért.
2016. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!