Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor fb-on a cuki kisbabás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor fb-on a cuki kisbabás, kisgyerekes fotók alá kommentelnek, lájkolnak százával az emberek, azt őszintén gondolják vagy a birkaszellem teszi? Tényleg ennyire el van mindegyik olvadva távoli, rég, vagy sose látott emberek gyerekétől?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom,akkor csak az en ismeroseim sz...nak le mindent.De am utalom a sok kiposztolt szarsagot,foleg a gyerekeseket(kit erdekel h tiszta maszat a feje,v milyen ugyesen szetszedte a taviranyitot,v h bekakalt) Momdom ezt ugy,h van gyerekem!Facerol mar toroltem magam,olyan enkozpontu az egesz es magamutogatas!
2015. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ismerőseimnek gratulálok, lehet, hogy távol élünk egymástól, de attól még ismerjük egymást, és a távolság nem jelenti azt, hogy megszakítunk minden kapcsolatot.
2015. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, én arra gondolok, hogyha már amugy is több tucatnyi fotó van a gyerekről és mindegyik alatt ugyanez megy.. természetesen őszintén gratulálni lehet. én amugy ált. privátban irok, legalább váltunk 1-2 személyes mondatot is. meg annak, akivel tényleg beszéltem is életemben minimum 5-ször... nem a nővérem iskolatársa vagy a szomszéd unokatestvére..
2015. dec. 21. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam kommentelni, ha tényleg van valami mondanivalóm a képpel kapcsolatban. Amúgy, ha egy jól elkapott pillanatot tesz fel valaki a gyerekéről, ami tényleg jól mutat, érdekes, vagy valami miatt tényleg olyan, amit érdemes volt megmutatni másoknak, és ez nekem tetszik is, akkor persze, nyomok rá egy lájkot, nincs ebben semmi.

De olyat, hogy jaj de aranyos, vagy ilyesmi, nagyon ritkán szoktam. Mondjuk van egy ismerősöm, akinek tényleg valami hihetetlen módon szép a kisfia, nála már tényleg volt, hogy írtam is, hogy olyan jó látni ennek a picurkának a képeit, mert olyan édes kis pofija van. De van olyan ismerősöm, aki napi húsz képet tesz ki a gyerekéről, ahogy éppen nem is csinál semmit, vagy nem is túl jól sikerült kép, azt figyelmen kívül hagyom.

2015. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén, sokan nem is feltétlen birkaszellemből nyomnak akkor, ha annyira nem érdekli őket, hanem mert mi van, ha megtudja a másik, hogy látta, és nem lájkolta, biztos azt hiszi, hogy egy tahó vagyok, meg fog sértődni... és azért sok gyerekes ismerősöm olyan típus, hogy annyira el vannak telve a gyereküktől, hogy nem képesek megérteni, hogy másoknak nem az ő gyerekük körül forog az összes gondolatuk... ha az anyós, anya nem lájkolja a230. képet, akkor már szar nagyi, sorolhatnám.

(ez mondjuk azokra vonatkozik, akik ismerik az adott babát... akik nem ismerik, azok meg tényleg elcsöppennek bármilyen babától... de mondjuk én még ha imádnám is a babámat, vadidegenek gyerekeit lájkolgatni olyan bizarr lenne nekem...)

2016. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!