Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta újra elkezdtem dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta újra elkezdtem dolgozni, a férjem egyre bunkóbb velem. Miért?

Figyelt kérdés

Amíg otthon voltam a gyerekkel, addig nagyvonalú volt, segítőkész. Sosem tette szóvá mennyit költök a gyerekre, szívesen elment bevásárolni, ha nekem volt szükségem valamire azt is csak mondanom kellett és megvette. Igaz, a kiszolgáltatott /babával otthon/ helyzetemmel visszaélt pl. bulizni eljárt, haverokkal lógott, sokszor részegen jött haza...tudta hogy úgysem tudok mit tenni.


Mikor a gyermekünk ovis lett, nagyon nehéz és furcsa volt a helyzet /nekem/, de ami szerencse, hamar találtam munkát. A gyerek szépen beilleszkedett, szereti az oviját és én is szeretem a munkahelyemet, jól érzem magam.


Nagyon jó újra emberek között, "haszosnak" lenni. Kivirultam, még fogytam is és csinosodtam, jó érzés újra felnőtt emberek között, dolgozó nőként.


Biztos voltam benne, hogy a férjemnek ez tetszeni fog, még a kapcsolatunk is felfrissül, hiszen tényleg sugárzok, boldog vagyok.


De ő nagy döbbenetemre totális bunkóvá változott. Állandóan sérteget, amibe tud beleköt, anyagiaskodik /te pénzed, én pénzem/ és egyáltalán semmi tiszteletet nem érzek a részéről. Már minden teher neki, amit kérek, húzza a száját, ha valamit csinálnia kell. /pl. elmenni boltba, vagy elrakni a szennyesét, ilyen apróságok, de nagyon bosszantó reakciókkal/ Holott ezeket eddig szívesen megcsinálta.



Nem biztos, hogy a munkába állásom az oka, nem tudom. De ekkor kezdődött nagyon érezhetően ez az egész.


2015. dec. 19. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

húh, nem lehet, hogy van más neki a láthatáron?

én elsőre inkább erre gondoltam, illetve:

te a munkahely mellett nem lehet, hogy sokkal kevésbé tudod ellátni a háztartást, illetve kevésbé tudod őt kényeztetni?

S ez a baja?

vagy neki pl. nem jó a munkahelye, nem érzi jól magát a bőrében, te meg igen, s emiatt...


nekem kicsiben volt ilyen utóbbi a férjemmel. Elmentem kikapcsolódni, totál kivirulva, feltöltődve hazajöttem, s ő kötözködött, stb. (többször is volt) mintha irigyelte volna a dolgot, pedig rajta múlott, hogy nem jött.

Több oka lehet, szerintem kérdezd meg tőle, szépen, kedvesen, a férjed, és a házasságodról van szó.

Előtte etesd meg jól, kedveskedj neki, üljetek le, s nyugodt körülmények között asszertíven kérdezd meg!

2015. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja,h mar nem erzi magat annyira ferfinak most h mar te is ujbol dolgozol...Pont ezert,kivirultal,jol erzed magad o meg feltekeny es nem o a csaladfenntarto,mert mar neked is van penzed...
2015. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!