Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz arról a házaspárr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a házaspárról, ahol a férfi hord gyűrűt a nő viszont nem?

Figyelt kérdés
A karikagyűrűre gondolok.
2015. dec. 6. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolnám, hogy de jó, nem csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy elhagyjam. :)
2015. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arra, hogy nem akarja a házimunka közben tönkretenni. Mosogatásnál, takarításnál a különbözõ vegyszerek károsíthatják a gyûrût arról nem is beszélve, hogy mi van ba beesik a lefolyóba?
2015. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Lehet a nő ujjára már nem megy fel a szülés után.
2015. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semmit, lehet csak nem szereti ha gyűrű van rajta

vagy elhagyta, ellopták, nem akarja hogy baja legyen házimunka közben stb

biztos megvan az oka, de ez rájuk tartozik

2015. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van hozzá közöm????? (Neked is ezt a gondolkodásmodot javaslom!)
2015. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Millió egy lehetőség van. Csak néhány példa:

-félti, hogy házimunka közben leesik, vagy zavarja közben.

-a munkája olyan, hogy veszélyes lenne hordani.

-elveszett

-már nem megy fel az ujjára

-kényelmetlen

2015. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem nem hordja a munkája miatt, mivel balesetveszélyes. Én nem hordom, mert nincs rá igényem. Jelent valamit? Nagy túrót, semmit nem jelent. Hogy ki mit gondol, az meg murvára nem érdekel.
2015. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. 13 éve vagyok férjnél. Férjem hordja a gyűrűt, én a kezdetek óta nem. Miért? Mert nem szeretek ékszereket hordani. Zavar a gyűrű az ujjamon, zavar a nyaklánc a nyakamon, fülbevalóm sosem volt, de nem is akarok.


Attól, hogy valaki hordja a gyűrűt, nem minősül automatikusan jobbnak a házassága. A gyűrű viselésének semmi köze a házasság minőségéhez. A mi házasságunk jól működik gyűrűviselés nélkül is, mivel van szeretet, kommunikáció és megértés közöttünk.


Így hát semmi rosszat nem gondolok arról a házaspárról, ahol az egyik férj nem hordja a gyűrűt.

2015. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Lehet, olyan a munkája, hogy balesetveszélyes a gyűrű hordása. Vagy csak egyszerűen nem szeret ékszert hordani. Attól, mert nő, még nem kötelező az ékszer hordása. Téged miért zavar ez? Ha te vagy a férj, akkor beszéld meg a feleségeddel, hogy téged zavar, ha kívülálló vagy, akkor semmi közöd nincs az egészhez!
2015. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baba miatt bucira dagadt a kezem, nem jön fel rá a gyűrű. Pedig vigyáztam a sulyommal, csak 10 kg jött fel. Ha megyünk valahová, mindig megmosolyogtat, hogy egy karikagyűrűs pasival, nagy pocakkal, kézen fogva mit gondolhatnak rólunk :)
2015. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!