Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta vagytok házasok? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok házasok? Milyen a házasságotok? Boldogok vagytok? Milyen programokat csináltok kettesben?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek vagytok?
2015. nov. 20. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

A személyes kérdésekre nem válaszolnék, csak annyit, hogy boldogok vagyunk - ami nagyobb szó mint általában, mert nem egy nyelvet beszlélünk, nem egy országból származunk és nem egyformán nevelkedtünk.


Amikor itthon vagyunk kettesben főzni szoktunk, sütit sütni, borozgatni, nagyon szeretünk filmet vagy sorozatot nézni, a férjem még tanulja a magyart úgyhogy abban segítek neki; ps4-en játszunk, forrófürdőzünk, megmasszírozzuk egymást, stb.

Ha elmegyünk itthonról akkor étterem, túra, kirándulás, városnézés, termál vagy wellness, búvárkodunk nyáron sokat, moziba is eljárunk néha. Télen meg az elmaradhatatlan hógolyózás, hóemberépítés, karácsonyi vásárok :))

Sokat barkácsolunk itthon, rengeteg dolog a lakásunkban kézzel készült.

2015. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

29/N 40/F

7 éve vagyunk házasok, 10 éve vagyunk egy pár.

Kissé megszokott, unalmas, sok meló miatt ha együtt vagyunk is fáradtak vagyunk. Mozi, étterem ahova gyakrabban eljárunk. Nem vagyok hú de boldog, de mással még ennyire se lennék az ( úgy értem nem miatta vagyok kissé elégedetlen).

2015. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Több mint 5 éve vagyunk házasok, a kapcsolatunk jó, kiegyensúlyozott. Boldogok vagyunk. Kettesben nem sok programot csinálunk, tekintve, hogy van egy 3,5 éves fiunk. Időnként elmegyünk vacsorázni, munkából fakadóan bálokba járunk, voltunk már kettesben wellness hétvégén és szoktunk barátokkal eljárni iszogatni illetve buliba. A többi időben hármasban csinálunk programokat.
2015. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Megéri az ilyen kérdésekre válaszolni lepontozásért cserébe... csak tudnám mi rosszat írtam...
2015. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!