Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastársaddal lennél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastársaddal lennél egy szobában vagy maradnál külön a hobbidnál?

Figyelt kérdés

Férjem sokat néz TV-t, azon nőtt fel. Nálunk nem volt szokás az egész nap való TV nézés, nem háttérzajnak kapcsoltuk be, csak ha néztük.

A mai napig sokat tévézik a férjem, hétköznap 3-4 órahosszat, hétvégén 8-10 órahosszát. Előfordul, hogy közben laptopról netezik vagy valamit válogat, ruhát hajtogat, növényeket gondoz közben, reklám alatt pedig csinálja a dolgát.

Én inkább olvasni szeretek, regényeket, szakkönyveket és újságokat egyaránt szoktam. Eddig a szobában olvastam, de rájöttem, akkor vannak napok, amikor alig vagyunk együtt (néha én is megnézek vele azért egy-két műsort).

Szerintetek menjek ki hozzá a nappaliba és ott olvassak? Akkor legalább szólunk egymáshoz. Vagy hagyjam egyedül is azért?


2015. okt. 13. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mikor hogy érzed... Nem baj, ha nem vagytok mindig együtt, de ha nem zavar a TV zaj akkor legyél vele is.
2015. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ha könyvet olvasok, akkor nem beszélgetek közben, mert a könyvre figyelek.

Egyébként a szüleim egész nap képesek híradócsatornát nézni.

Tégy úgy, ahogy gondolod, nem tudom, beszéltetek-e már erről.

2015. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jólesik. A férjem is tévézni szokott, én olvasni. Általában ugyanabban a szobában vagyunk ilyenkor, de van úgy, hogy úgy érzem, zavar a tévé olvasás közben, akkor átmegyek a másik szobába.
2015. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem kellenek a külön töltött idők, de én elbeszélgetnék a férjemmel, hogy úgy érzem, keveset vagyunk együtt és szerveznék kettesben programot,mert így csak éltek egymás mellett, de nem egymással. Nekem ez nem menne megmondom őszintén. Nyilván a saját hobbival töltött időt úgy töltsétek, ahogy a legjobb mindkettőtöknek, tehát ha téged zavar a tv zaja vagy hogy tesz-vesz közben és nem tudsz olvasni, akkor vonulj el a másik szobába.
2015. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem bírom így.Hasonló a férjem,de ő a tévé mellett,állandóan vagy laptop vagy tablet vagy telefon.Hazajön 2 mondattal elintéz,utána elvonul a másik szobába.A kisfiam is sokszor hiába hívja játszani.Gondolkodom a váláson.

Ha neked így jó,hogy mást csináltok,akkor mindegy,hogy egy szobában vagy külôn.

2015. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig egymás seggében lenni. Ha nem zavar a tv akkor olvass vele egy szobában. Ha viszont már úgy érzed elhanyagol, beszélj vele.

Mi úgy szoktuk, hogy a férjemet ideengedem a laptophoz a kanapéra, amikor olvasni akarok, és amikor reggeli, ebéd vagy vacsi van, akkor én nézem itt az épp aktuális sorozatot amit elkezdtem. Mostanság épp Smallville-t nézek pl. Amikor sorozatot nézek akkor vagy nézi velem, vagy a tableten nézi az animéit. Vagy épp ő olvas, mert ő is szokott. De köztünk nincs elhanyagolás. Ja és a férjem fülhallgatóval nézi a dolgait mert ha olvasok, nekem csend kell. Viszont máshová nem tudok menni olvasni.

2015. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Parom telefonon biliardozik em olvasok/telefonozok.... nem szereto ha "zavarom" közben. ..

De 1 szobaban vagyunk neha 1-2 szot beszelunk de szerencsére mek romlott a kapcsolatunk. Csak este jatszik 1 2 3 orat...

2015. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!