Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig bírható ki a társas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírható ki a társas magány?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk házasok,mára teljesen kihűlt, megromlott kapcsolatban. Nagyon hiányzik,hogy valaki átöleljen, megsimogasson, adjon csak úgy egy puszit.Vagy csak egyszerűen meghallgasson.Eddig csak a férjemet nem érdekelte,ami velem történik.Mostanra elérte,már én sem kérdezek. Csak szar egyedül.
2015. okt. 10. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jó a langyos víz, életed végéig
2015. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem jó.csak sajnos az anyagiak miatt nem tudok elmenni.
2015. okt. 10. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél ellene
2015. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Akkor pótold a társaságot másképp.
2015. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egyelőre nem tudok.úgy érzem,vissza nem fordítható a házasságunk.anyagilag pedig 2 évig nem megoldható.utána igen,dobbantok is majd,de addig nehéz.
2015. okt. 10. 21:32
 6/13 A kérdező kommentje:
nem akarok félrekavarni,mert a válópernél,gyerekelhelyezésnél rosszul venné ki magát.meg ez egy kisváros,ahol lakok,őt mindenki ismeri,rögtön megtudná.bár szerintem ő már félrement.újabban dugdossa a telefonját,meg kimegy telefonálni,mert nem hall a gyerektől.eddig meg hallott?
2015. okt. 10. 21:33
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is társas magányban élek,bár ennyire nem durva.Néha van puszi,ölelés,de a kommunikáció szinte nulla,már nem nagyon próbálkozom.Ettől különösen hétvégén majd megőrülök.

Barátnőkkel,kolléganőkkel pótolom,telefonon beszélgetünk,néha munka után beülünk cukrászdába sütizni.Szoktak hívni programokra is,de ovis még a kisfiam,inkább vele vagyok.

2015. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó:ti mióta vagytok együtt?
2015. okt. 11. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:
7 éves házasok vagyunk.
2015. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hű nehéz mi 8 éve vagyuk együtt.Sose megyünk sehová mert mindennel van valami baja.Hazajön,beül a gép elé és el se jön onnan lefekvésig.Ilyenkor beszélni is felesleges hozzá,mert úgyse figyel(aham,ühüm,ja tipusú válaszok...).Szex is csak akkor van,ha én eröltetem,de így már nemigen van kedvem hozzá.

Sajnos nehéz lépni,mert én se állok valami jól anyagilag,és más nemigen maradna,mint a anyámhoz költözni ami azért 34 évesen nem olyan jó móka...Arról már nem is beszélve,hogy ugyan kinek kellenék,csak a rémtörténeteket hallom a 30 felett társkeresésről a kolléganőimtől,barátnőktől...A korban hozzám illők vagy családosak,aki meg nem annak meg minden ujjára jut huszonéves,szinte esélytelen nálam max 10 évvel idősebb nem zűrös pasast találni...Nomeg hol a garnacia,hogy az új kapcsolatban nem lesz -67-8 év múlva megint ugyanez...?:(És akkor kérdem én mennyivel lenne jobb Anyámnál,ha nem jön össze semmi normális pasi?Ha megengedhetném magamak,hogy egyedül éljek lehet könyebben rászánnám magam a vállásra...

2015. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!